Witam wszystkich , mam pytanie i prośbę do Iwonka07SR ,napisz czy robiłaś jakieś zmiany w środku, a jeśli to możliwe to wklej zdjęcia takie na których widać przejście z salonu do jadalni, ponieważ ja jestem na etapie zalewania fundamentów i się zastanawiam czy nie zlikwidować WC i przenieść do pom. gosp. przy garażu, po to żeby powiększyć w/w przejście
Pozdrawiam Małgosia- P.S pięknie wygląda twój Bławatek
Robiliśmy delikatne zmiany, a mianowicie: wc na dole zostało powiększone o 50 cm, ponieważ chcieliśmy chociaż żeby weszła tam kabina prysznicowa, a kosztem tego mniejsze przejście z salonu do jadali, ale nie jest źle, bo i tak jest 2 m przejścia. u góry mamy 4 pokoje i jedną łazienkę, a nie tak jak w projekcie dwie, i tyle z takich większych zmian.
Pozdrawiam!
Iwona
Witam. btm, w jakiej dokładnie miejscowości macie działkę ? My też z tych okolic Ktoś buduje Bławatka w okolicach Głogowa, Polkowic czy Radwanic ? Chętnie byśmy obejrzeli, jeśli ktoś ma wyżej niż my. Jesteśmy na etapie nadproży, a raczej przed. Nie mam najnowszych zdjęć. Ściankę od strony kotłowni mamy już gotową do wylania nadproży.
Czy ma ktoś z Was zrobioną łazienkę w lukarnie? - tak jak w projekcie.
Ciekawi jesteśmy jak to wygląda. Wszyscy straszą, że będzie zimno ze względu na drzwi balkonowe.
Witaj A&K ! U nas niewiele zmian od poprzednio dodanych zdjęć. Mamy strop, obecnie przykryty przed zimą. Na wiosnę ruszamy ze ściankami kolankowymi i dachem. Planujemy łazienkę tak jak w projekcie w lukarnie. Myśle, że łączniki termiczne balkonów oraz podłogówka i grzejnik łazienkowy sprawią, że będzie cieplutko:)
Pozdrawiam.
Ps. Ile Bławatków jest już zamieszkanych? Jak Wam się mieszka?