Projekt domu - Goździk

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Goździk

Post autor: admin »

izucha
Kierbud
Posty: 201
Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: izucha »

admin pisze:Obrazek

Strona projektu
Witam wszystkich! Moja rodzinka podjęła wreszcie życiową decyzję - kupujemy projekt Goździk. Uważamy, że jest to fantastyczny projekt, rewelacyjny rozkład parteru, no i te urocze kolumny... do tego jeszcze możliwość adaptacji poddasza. Super!!!! -Czy ktoś może wybudował już ten domek i może podzielić się swoimi uwagami lub radami? Co sądzicie o tym projekcie?
Ostatnio zmieniony 24 cze 2011, 16:41 przez izucha, łącznie zmieniany 1 raz.
izucha
Kierbud
Posty: 201
Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: izucha »

Szukam osób budujących ten dom lub planujących zakupić ten projekt. Planujemy adaptację poddasza na cele mieszkalne i fajnie by było wymienić się uwagami !!!!!!!!
Bardzo proszę o wpisy
izucha
Kierbud
Posty: 201
Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: izucha »

Nikt nie pisze nic do projektu "Goździk", więc sama postanowiłam napisać coś "odkrywczego" - właśnie umocniłam się w przekonaniu , że projekt ten będzie spełnieniem moich marzeń a to wszystko dzięki regularnemu oglądaniu projektu mojego przyszłego domku i jemu podobnych; dzięki temu właśnie przed chwilką odkryłam zdjęcia wybudowanego już domu, przepraszam powinnam raczej napisać wielką literą DOMU z projektu "Kreska" - istne cudo !!!!!!!!!!!!! Proponuję wszystkim budującym i planującym budowę a w szczególności tym, którzy lubią magię dworków, filarów, ogrodów, itp. przenieść się w magię "Raju na Ziemi" i zerknąć na zdjęcia wybudowanego CUDA z projektu KRESKA !!!!!!!
Już nie mogę doczekać się miesiąca lipca 2010r. - wtedy i ja wystartuję z budową, i z każdym z dniem będę bliżej swojego domu, który jest tak podobny do w/w KRESKI.
Pozdrawiam wszystkich oglądających "Goździka" i zachęcam do pisania swoich opinii.
Link do projektu Kreska
Yoga
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2010, 15:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: Yoga »

Piękny dworek!!! Fantastyczne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie układu pomieszczeń. Sama z wielką chęcią wybudowałabym takie CUDO ;-)
zbig
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 06 cze 2010, 16:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: zbig »

Witam serdecznie, widzę, że zainteresowanie Goździkiem rośnie. Mojej rodzinie również podoba się ten projekt, rozważamy zakup któregoś z projektów takich jak: Absynt, Goździk, Babie Lato. Moja żona namawia mnie na budowę Goździka, ja skłaniam się chyba bardziej do Absynta. Szkoda Izucha, że jeszcze nie ruszyłaś z budową to może poratowałabyś nas zdjęciami z budowy i pomogła w podjęciu decyzji; a co do projektu "Kreska", do którego link dołączyłaś to trzeba przyznać, że zdjęcia z realizacji faktycznie robią wrażenie.
Prośba:
Jeżeli ktoś wybudował ten dom lub jest w trakcie budowy to bardzo bym prosił o zamieszczenie zdjęć na forum lub przesłanie ich na mojego maila zbyszko67@gazeta.pl
Pozdrawiam
BeataGS
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2010, 07:42
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: BeataGS »

Mnie również bardzo podoba sie projekt. Nie wiem tylko jak może wygladać poddasze po adaptacji oraz jaki jest koszt realizacji projektu.
izucha
Kierbud
Posty: 201
Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: izucha »

Cieszę się, że wreszcie ktoś wypowiedział się na temat tego pięknego projektu. Jak wcześniej pisałam zakupiłam projekt z myślą adaptacji poddasza, jednak muszę się przyznać, że nie spodziewałam się takiego dużego metrażu na górze. Poddasze powierzchni użytkowej ma 100 m2, budynek jest wysoki więc góra ma wysokość do 3m. Wygospodarowaliśmy na górze : 3pokoje, łazienkę i duży strych. Pozwolenie na budowę złożyliśmy jakiś czas temu i jak się uda, to prawdopodobnie jeszcze w lipcu wystartujemy z budową. Mam nadzieję, że w między czasie dołączy ktoś do grona budujących ten dom lub chociaż planujących zakup tego projektu i będę mogła wymieniać się uwagami.
izucha
Kierbud
Posty: 201
Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: izucha »

Czas najwyższy coś napisać na temat Goździka i może zachęcić kogoś do wymiany poglądów. Nie udało się w lipcu ruszyć z budową bo dopiero koniec sierpnia dostaliśmy pozwolenie. Od 9 września możemy wreszcie zaczynać budowę, ale nie obyło się między czasie bez problemów- miałki piasek i podmokły grunt odsłonił nam swe oblicze (przy wytyczaniu granic i osi budynku). Teraz czekamy na pisemną ekspertyzę od geologów, odwierty już za nami i na szczęście dobre wieści już zostały wstępnie przekazane - można będzie budować nasz dom !!!!!!!!!!!!
darek2009
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2010, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: darek2009 »

Jestem zainteresowany m.in. projektem Goździk. Mam jednak jedno zastrzeżenie. Nie przejścia z garażu bezpośrednio do wnętrza. Czy są jakieś możliwości zaprojektowania takiego przejścia? Jak to widzicie?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości