Projekt domu - Goliat II

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Goliat II

Post autor: admin »

gawelek81
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2009, 20:09
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goliat II

Post autor: gawelek81 »

Halo,szukam osób budujących goliata 2,odzywajcie się,podzielimy się informacjami,pozdrawiam.
interlosik
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2009, 18:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goliat II

Post autor: interlosik »

Witam. Nam też się spodobał Goliat II. Mamy zamiar dokonać drobnych zmian aby go upodobnić do większego brata. Na razie zakupiliśmy działkę i zamierzamy zabrać się za papierologię. Chcemy skontaktować się z architektem aby ustalić zakres ewentualnych zmian.
Piotr
Mira
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2010, 20:18
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goliat II

Post autor: Mira »

Witajcie, my zaczynamy dopiero w przyszlym roku, wiec niestety musze jeszcze dlugo czekac:( Wstawiajcie prosze zdjecia z etapow waszych budow jestem bardzo zainteresowana jakie zmiany zrobiliscie i jak wyglada dom w realu :) :roll:
Monia!
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2010, 15:09
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goliat II

Post autor: Monia! »

Witam wszystkich fanów goliata 2:)
Ja również po przeszukaniu mnóstwa projektów za każdym razem wracałam do tego projektu- więc zamierzam budować właśnie goliata 2. Narazie od niedawna jestem właścicielką działki, więc teraz przechodze przez te wszystkie okropne formalności.
Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami z budowy, zmianami jakich dokonujecie w projekcie , zdjęciami itp. będę wdzięczna.pozdrawiam
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goliat II

Post autor: admin »

Przeniesione z komentarzy projektu.

Kasia 2010-01-06 19:47:21
Witam, jestem na etapie zakupu projektu tego domku. Będę wdzięczna za wszelkie informacje związane z kosztami budowy tego domu. Pozdrawiam Kasia

Mira 2009-12-18 18:49:08
Witajcie, my zaczynamy dopiero w przyszlym roku, wiec niestety musze jeszcze dlugo czekac :( Wstawiajcie prosze zdjecia z etapow waszych budow jestem bardzo zainteresowana jakie zmiany zrobiliscie i jak wyglada dom w realu :)

gawelek 2009-12-14 20:49:07
Witam, my również zaczynamy budowe tego domku na wiosne 2010. Mamy pytanko,na ile wycenił ci murarz robocizne a ile wyceniłeś materiał. Ile sam dach i materiały na dach(więźba+dachówka). Interesuje mnie stan surowy otwarty. Czy dokonujesz jakiś zmian w rozkładzie pomieszczeń?Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

daniel2009-12-13 18:25:12
Witam, jestem na etapie przygotowań do budowy tego domku. Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem.

JOLA 2009-11-16 14:35:43
Piękny dom! Napisałam e-maila do architekta i otrzymałam projekt poddasza. Wychodzi ok.240m - 4 pokoje na górze,łazienka ew.pralnia. Czy ktoś już buduje go z okolic Warszawy, Dęblina? Pozdrawiam!

sandra 2009-11-15 19:01:54
proszę o kontakt jeśli ktoś zamierza go budować lub może już zaczął. chcę kupić ten projekt i chciałabym z kimś nawiązać kontakt w tym temacie:) pozdrawiam

miortfy 2009-11-09 15:14:06
Czarna! Opcjonalny rzut poddasza można znaleźć w zakładce Rysunki+Kosztorys. Pozdrawiam

Michal 2009-11-05 22:00:50
Czy ktos buduje juz ten dom ??

czarna 2009-09-06 09:06:51
Czy będzie do tego projektu ewentualny rzut poddasza?
MARTI
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 30 sty 2010, 20:31
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goliat II

Post autor: MARTI »

Prosze o podanie powierzchni dachu .. Projekt piekny wroze mu ogromne powodzenie ...Wszelkie info mile widziane ..
Ostatnio zmieniony 01 lut 2010, 09:17 przez MARTI, łącznie zmieniany 1 raz.
MARTI
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 30 sty 2010, 20:31
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goliat II

Post autor: MARTI »

Znalazlam - powierzchnia dachu - 377 m2...
Monia!
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2010, 15:09
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goliat II

Post autor: Monia! »

Witajcie:)
Jeśli ktokolwiek może wysłać komentarze,zdjęcia z budowy goliata, oraz podzielić się doświadczeniami to bardzo proszę o umieszczenie ich. z góry dziękuję.
Ilona.
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2010, 12:37
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goliat II

Post autor: Ilona. »

Witam, Bardzo podoba mi się ten projekt, jednak jak spojrzałam na kosztorys to się troszkę przeraziłam. W związku z tym mam pytanie do osób budujących ten projekt, czy faktycznie koszt budowy jest tak wysoki? Co prawda ja bym chciała ten projekt troszkę zmodyfikować, a mianowicie na dole zrobić tylko jeden pokuj z łazienką ( skrócić go o te dwa pokoje i łazienkę która jest pomiędzy nimi ). Oczywiście chętnie bym również zobaczyła zdjęcia z budowy jeżeli ktoś był by chętny je udostępnić czy to na forum, czy na mail.
Z góry dziękuje za odpowiedz :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości