Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Bławatek

Post autor: admin »

arekw123
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2009, 22:04
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: arekw123 »

admin pisze:Obrazek

Strona projektu
:twisted:
michalh
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2010, 13:16
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: michalh »

witam
Jestem zainteresowany zakupem projektu bławatek
niestety niemoge znaleźć osob ktore go wybudowaly lub buduja ten dom
czekam na kontakt
pzdr Michal
michalhajdasz@gmail.com
cullavy
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2010, 11:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: cullavy »

Siemacie:-)

Ja rowniez szukalem ludzi ktorzy go wybudowali, ale bezskuteczne... Wydaje mi sie, ze jest to nowy projekt i ludziska dopiero papierologje zalatwiaja.
Czekam na warunki zabudowy i bede kupowal Blawatka, ale chetnie poczytam opinie innych.
Moim zdaniem poddasze jest zle zaprojektowane - kto wstawia dzwi balkonowe w lazience? i te pokoiki po 7-10 m ? ale abstrahujac od tego jest bardzo dobry i poza poprzesuwaniem scianek dzialowych nie wymaga wielu prac adaptacyjnych.
Zastanawialem sie nad projektem ALABASTER, lecz wydaje mi sie,ze koszt budowy bylby o 50-60 tys wiekszy wiec zostane przy Blawatku...
Jesli ktos juz buduje i ma jakies zdjecia to chetnie poogladam :D

pozdrawiam
MARTI
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 30 sty 2010, 20:31
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: MARTI »

Też fajny - a pokoiki można łączyć i dzielić jak kto chce ...To okno fakt- ale można zmienić na 1/2 lub zostawić wtedy stawiamy na elegancję ...
Gonia
Majsterkowicz
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2010, 17:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Gonia »

Witam,
ja również jestem ciekawa jak "bławatek" wychodzi w praktyce. Może ktoś ma jakieś informacje związane z budową tego domu? Czy nie wydaje Wam się, że oprócz takich "wad" jak drzwi w łazience na I piętrze i małe pokoje, to jeszcze garaż jest troszkę za wąski? Będę wdzięczna za wszelkie uwagi i informacje.
Pozdrawiam!
wojtek6174
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2010, 16:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: wojtek6174 »

zakupiłem projekt Bławatek fakt pokoje są małe ale sciany można przestawiac a budynek zwiększyc o 5%. zlikwidowałem łazienkę w pokoju i na poddaszu połaczyłem pokoje i tym sposobem mam 3 pokoje dwa duże i jeden gościnny plus łazienkę.Zastanawiam się czy nie zlikwidowa okien połaciowych?
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 13:03 przez wojtek6174, łącznie zmieniany 1 raz.
anila2005
Domator
Posty: 52
Rejestracja: 20 lut 2010, 11:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: anila2005 »

Witam. Ja też zakupiłam Bławatka. Wojtek- jeżeli można spytać - gdzie będziesz budował? i jak powiększysz dom - rozszerzysz czy wydłużysz?
Ostatnio zmieniony 14 mar 2013, 10:32 przez anila2005, łącznie zmieniany 1 raz.
Iwonka07SR
Żółtodziób
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2010, 19:01
Lokalizacja: Podkarpackie
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Iwonka07SR »

Witam!
Planuje zakup tego projektu na wiosnę..... narazie jestem na etapie starania się o decyzje o warunkach zabudowy.....spędziłam wiele czasu na znalezienie czegoś zarazem ładnego na zewnątrz i funkcjonalnego w środku i wkoncu po wielu przeszukiwaniach znalazłam Bławatka..... :) oprócz małych zmian, w postaci likwidacji jednej łazienki na górze i zrobieniu 3 pokoi zamiast 4 to myślę, że na tym poprzestanę,aaa i może jeszcze pomniejsze spiżarkę kosztem wiatrołapu, żeby zrobić troszkę więcej miejsca.
Pozdrawiam
Iwona :D
wojtek6174
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2010, 16:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: wojtek6174 »

Witam
Chcę powiększy garż do 3,5m czyli o 0,5 m. ale jeszcze decyzja nie zapadła.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości