Projekt domu - Ganimedes NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: admin »

pastelos
Domator
Posty: 65
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: pastelos »

buduje ktos ?
Edyta G.
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: 07 wrz 2014, 19:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: Edyta G. »

Witam! Właśnie będziemy się wprowadzać!
pastelos
Domator
Posty: 65
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: pastelos »

fantastycznie :) gratuluje domku :)

czy udostepnilabys jakies zdjecia domu ?
Zmienialiscie jakies elementy zewnetrzne lub w srodku ?
W jakiej czesci Polski postawiliscie ten domek ?
Edyta G.
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: 07 wrz 2014, 19:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: Edyta G. »

Witam! Dom znajduje się w Kwidzynie woj. pomorskie. Główną zmianą jest taras nad częścią garażową, super 28 m2. Jeżeli chodzi o środek to nasz kierownik budowy projektował nam schody, ponieważ miał wiele zastrzerzeń do tych z projektu. Czekam teraz na obłożenie ich drewnem, mam nadzieję, że nastąpi to w tym tygodniu, chociaż stolarz powtarza mi to od dwóch tygodni. Oczywiście podeślę zdjęcia. Gotowego domu jeszcze nie mam zdjęć, jutro zrobię i napewno wrzucę.
pastelos
Domator
Posty: 65
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: pastelos »

super. w sumie to mamy do Was w tej chwili 130 km ale chyba poczekamy na zdjecia :)
Jakie macie ogrzewanie ? powiekszaliscie moze kotlownie ?
Czy jest mozliwe ustawienie w jadalni 8osobowego stolu rownolegle do kuchni ?
zastanawiam sie tez nad obnizeniem attyki nad garazem i przedluzenie jej w kierunku wejscia..
No i co najwazniejsze, co zrobiliscie z oknem tarasowym ? Zmienialiscie ich wielkosc ?

pieknie dziekuje z gory i czekam na fotki :)
pastelos
Domator
Posty: 65
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: pastelos »

jeszcze jedno pytanie.
Staraliscie sie o doplate z tytulu domu energooszczednego ?
Edyta G.
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: 07 wrz 2014, 19:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: Edyta G. »

Witam ponownie! Nie odzywałam się z powodu braku inernetu(przenoszony ze starego domu do nowego). Wrzucam kilka fotek. Jeżeli chodzi o dopłaty to niestety nas na to nie stać. Jeżeli chodzi o pytanie na temat stołu to mam wątpliwości czy nie będzie ciasno, ale popatrzcie wrzucam zdjęcia salonu. Teraz już będę aktywna, więc w razie pytań chętnie odpowiem.Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pastelos
Domator
Posty: 65
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: pastelos »

Super. Pieknie dziekuje :) jestesmy juz na 99 % zdecydowani na ten projekt. Interesuje mnie jeszcze kominek, bo na zdjeciach go nei widac. Nie zdecydowaliscie sie na jego montaz ? Piekna kuchnia i toaleta na dole. Jadalni okna dodaja fantastycznego uroku.
A jak spizarka ? zastanawialam sie zeby przesunac sciane o 50 cm i troche ja zmniejszyc na poczet kuchni, ale moim okiem ciezko bedzie i musze popytac fachowca
Edyta G.
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: 07 wrz 2014, 19:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Ganimedes NF40

Post autor: Edyta G. »

Jeżeli chodzi o spiżarnię to wszyscy mi jej zazdroszczą. Ja zastanawiałam się nad przeniesieniem drzwi, by wchodziło się od strony salonu, nie zmieniłam tego i bardzo się cieszę. Jeszcze jedno my w spiżarni mamy dostawony komin wentylacyjny, by nie dawać dachówek wentylacyjnych, które są w projekcie(bardzo mi się nie podobały). Jest tam połączona wentylacja kuchni, okap kuchenny a na piętrze wchodzi wentylacja łazienki górnej. Było to dobre posunięcie i tak naprawdę tańsze, niż wentylacyjne dachówki, które tak naprawdę nie sprawdzają się tak jak powinny(budowaliśmy się trzy razy). Pod kominek mam wszystko przygotowane, ale teraz paliłam w kominku(płaszcz wodny) i narazie chcę odpocząć od bałaganu z tym związanego.
Znając mnie za rok mi przejdzie i znowu się zacznie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości