Projekt domu - Albatros

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Albatros

Post autor: admin »

viscoza
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2010, 17:29
Kontakt:

Re: Projekt domu - Albatros

Post autor: viscoza »

Witam, czy mógłby ktoś podać więcej danych na temat tego projektu np. powierzchnia dachu, wymiary pomieszczeń wewnątrz? Najbardziej interesowałyby mnie jakieś zdjęcia lub skany rzutów z gotowego projektu, a także przekrój pionowy.
Wiem że to świeży projekt dlatego jeśli ktoś z pracowni mógłby mi pomóc byłbym wdzięczny.
dockers
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2010, 20:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Albatros

Post autor: dockers »

Witam, będę budował ten dom i udzielał na jego temat możliwie najwięcej informacji.
Projekt mam otrzymać 30.08.2010.
Pozdrawiam
Bolko
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2010, 12:02
Kontakt:

Re: Projekt domu - Albatros

Post autor: Bolko »

Witam, też myślę o budowie tego domu, podoba mi się układ pomieszczeń parteru i chyba nic bym nie zmieniał a na poddaszu kilka drobnych zmian ze ściankami działowymi. Postanowiłem zwizualizować kilka pomieszczeń bo nie mogę sobie pewnych rzeczy wyobrazić i oto efekty :ugeek: . Jest to pokój o powierzchni 15.16 m2.

Obrazek

Obrazek
viscoza
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2010, 17:29
Kontakt:

Re: Projekt domu - Albatros

Post autor: viscoza »

Bolko gdzie robiłeś wizualizacje? Możesz wrzucić więcej pomieszczeń i Twoje pomysły na zmiany? Takie zdjęcia są bardzo pomocne bo szczerze powiedziawszy sam nie bardzo mogłem sobie wyobrazić jak wygląda góra. Ja doprojektowałem częściowe podpiwniczenie i usunąłem podcień na parterze powiększając mały pokoik ale chętnie poznałbym propozycje zmian innych budujących.
Pozdrawiam
rene
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:09
Kontakt:

Re: Projekt domu - Albatros

Post autor: rene »

Witam, budujemy z mężem projekt domu Albatros. Jesteśmy na etapie początkowym. Jeśli ktoś buduje również ten dom bardzo proszę o kontakt. Ps: Myślę, że ogólna budowa nie będzie trudna jednak mogą być problemy z dachem i może być bardzo kosztowny. Pozdrawiam ;)
piotrek1986
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2012, 08:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Albatros

Post autor: piotrek1986 »

Witam. buduje albatrosa na podkarpaciu. jak narazie dociągliśmy budowe do płyty. buduję systemem gospodarzym i jak narazie wydaliśmy 70 tyś i planuję przykryć do kwoty 115tyś.
korek23
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2012, 10:23
Kontakt:

Re: Projekt domu - Albatros

Post autor: korek23 »

witam ,mógł by ktoś jakieś zdięcia z budowy wysłać tego domu?
kenzo
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2012, 16:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Albatros

Post autor: kenzo »

korek23 pisze:witam ,mógł by ktoś jakieś zdięcia z budowy wysłać tego domu?
Podpinam się do prośby.
piotrek1986
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2012, 08:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Albatros

Post autor: piotrek1986 »

Na razie wrzucę tylko jedno zdjęcie. Oczywiście krokwie są jeszcze nie skończone. Wyszło nam 10m3 krokwi. I niecałe 3m3 łat i kontrłat. Będziemy kryli dachówką cementową i mamy wycenę zrobioną na 16tys.
Załączniki
IMG_0270.JPG
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości