zmywarka

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
blenda
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 11 sty 2019, 13:03
Kontakt:

zmywarka

Post autor: blenda »

Jakie modele polecacie dla osoby dużo gotującej i lubiącej spędzać czas w kuchni? Musi byc pojemna i też mieć jakieś sensowne krótkie programy, widziałam u Electroluxa że mają taki model że samemu się ustawia czas np. 30 minut i zmywarka sama parametry mycia dopasowuje do tego ile mamy czasu.
barbara123
Żółtodziób
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2019, 09:03
Kontakt:

Re: zmywarka

Post autor: barbara123 »

Chodzi Ci o electolux quick select? Moja zmywarka ma właśnie taką funkcję, uważam że to bardzo wygodne, dokładny czas ssobie ustawaim a zmywarka musi sama tak wszystko dobrać żeby się dobrze umyło
Forsycja
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:47
Kontakt:

Re: zmywarka

Post autor: Forsycja »

Czy taki szybki program w tej zmywarce jest tak samo skuteczny jak standardowe programy mycia?
barbara123
Żółtodziób
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2019, 09:03
Kontakt:

Re: zmywarka

Post autor: barbara123 »

na spokojnie do świeżo wlożonych naczyń nie jakichs mega obklejonych tłuszczem ten krótki program wystarcza, ja takie właśnie rzeczy myję i nie ma żadnego problemu, podoba mi się w moim electroluxie to, że można sobie ustawić konkretny czas, zmywarka działa bez zarzutu, zero smug, myję wszystie naczynia, także delikatne kieliszki
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości