Jaka kuchenka indykcyjna?

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
Czerw
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 09 cze 2015, 12:10
Kontakt:

Jaka kuchenka indykcyjna?

Post autor: Czerw »

Będe wymieniac swoją starą kuchenke gazową na najprawdopodobniej indukcję. Nie orientuję się kompletnie jakie kuchenki indukcyjne są dobre, nie miałem nigdy z czymś takim. Ktoś coś doradzi?
Renka123
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:15

Re: Jaka kuchenka indykcyjna?

Post autor: Renka123 »

Spójrz na ofertę Solgaz h ttp://solgaz.eu/ bo znajdziesz w niej innowacyjne rozwiązanie o nowoczesnym wyglądzie jakim jest gaz po szkłem. Jest to kuchenka gazowa, która wygląda jak indukcja i zużywa mniej gazu niż tradycyjna kuchenka. Może sprzęt naszego rodzimego producenta okaże się rozwiązaniem idealnym dla ciebie.
ursache
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 05 lip 2019, 19:24
Kontakt:

Re: Jaka kuchenka indykcyjna?

Post autor: ursache »

Renka123 pisze: 27 cze 2019, 18:16 Spójrz na ofertę Solgaz h ttp://solgaz.eu/ bo znajdziesz w niej innowacyjne rozwiązanie o nowoczesnym wyglądzie jakim jest gaz po szkłem. Jest to kuchenka gazowa, która wygląda jak indukcja i zużywa mniej gazu niż tradycyjna kuchenka. Może sprzęt naszego rodzimego producenta okaże się rozwiązaniem idealnym dla ciebie.
O ile się nie mylę to oni mają też całkiem dobre indukcje. A nie tylko te gazowe rozwiązania. Chociaż teraz wypuścili nową linię Optima o zmienionym wyglądzie. Chyba inaczej palniki są ułożone.
Zielona
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:11
Kontakt:

Re: Jaka kuchenka indykcyjna?

Post autor: Zielona »

kuchenka to tylko Electrolux Flex Infinite. Ma funkcję Hob2Hood, i można gotowac w garnkach o róożnych kształtach, jest to super rozwiażanie
zlopp
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2020, 16:56
Kontakt:

Re: Jaka kuchenka indykcyjna?

Post autor: zlopp »

phips fajne sa i sie sprawdzja latami :)
Forsycja
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:47
Kontakt:

Re: Jaka kuchenka indykcyjna?

Post autor: Forsycja »

Na czym polega to Hob2Hood? Przecyztałam, że to zintegrowany z płytą indukcyjną okap. Ale jak to realnie działa w praktyce?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości