Projekt domu - Antares 3

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
pablo211111
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2018, 08:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: pablo211111 »

Krychaj pisze: 01 sty 2019, 12:54 Może ktoś podzielić się zdjęciami z budowy, ewentualnie uwagami odnośnie projektu w wiadomościach prywatnych ?
Odpowiedź w wiadomości prywatnej
azan1985
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2019, 15:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: azan1985 »

Witam.
Czy ktoś buduje ten dom na Mazowszu?
Posiadają Państwo jakieś zdjęcia z budowy?
Kaliope
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 15:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: Kaliope »

Witam
Własnie kupiliśmyprojekt domu Antares 3 . Jesteśmy z okolic Poznania i jestemy zainteresowani kontaktem w sprawie budowy domu. Chetnie skorzystalibysmy z Państwa rad , spostrzeżeń i opinii oraz kosztów budowy domu. Zapraszam na do kontaktu
Mariusz0408
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2019, 18:32
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: Mariusz0408 »

Witam czy ktoś jest w trakcie budowy tego domu i mógłby podzielić się zdjęciami?
mieszkanka
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2017, 07:21
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: mieszkanka »

Mamy problem z wyborem drzwi tarasowych. Hst wymuszą gruby słupek narożny i w efekcie przylegające prostopadlłe okno będzie mialo szybę o szerokosci 40 cm lub nawet węższą. Będzie to kiepsko wyglądać. Z kolei podział na 3 części z środkową przesuwną PSK to nie jest to, co sobie wymarzyłam. Zależy mi na tym prostopadłym oknie i nię chce go zanurować, mimo, że wszyscy przedstawciele okien to sugerują. Jak to rozwiązaliście? Może ktoś podesłać zdjęcia?
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: jakubc »

mieszkanka pisze: 22 gru 2019, 07:15 Mamy problem z wyborem drzwi tarasowych. Hst wymuszą gruby słupek narożny i w efekcie przylegające prostopadlłe okno będzie mialo szybę o szerokosci 40 cm lub nawet węższą. Będzie to kiepsko wyglądać. Z kolei podział na 3 części z środkową przesuwną PSK to nie jest to, co sobie wymarzyłam. Zależy mi na tym prostopadłym oknie i nię chce go zanurować, mimo, że wszyscy przedstawciele okien to sugerują. Jak to rozwiązaliście? Może ktoś podesłać zdjęcia?
Hej,
polecam w takim razie skontaktować się z jakimś lokalnym producentem firmy Aluprof. Mają nawet systemy, w których to narożne okno nie ma w ogóle szprosów na załamaniu - szyby stykają się tylko na fugach.
Wydaje mi się dosyć dziwne, by okno które w projekcie ma 90 cm, zredukowało się do 40... W takiej sytuacji faktycznie lepiej byłoby wstawić tam słup. Ale z tak wielkim profilem okiennym chyba się jeszcze nie spotkałem.
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
Edith
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2020, 11:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: Edith »

Witam,czy ktoś ma już wybudowany Antares 3 i mógłby przesłać zdjęcia ,jak na żywo wygląda ten dom? Wiosna zaczynamy budowę:)
azan1985
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2019, 15:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares 3

Post autor: azan1985 »

Utworzyłem grupę na FB gdzie możemy wymienić się informacjami / pytaniami.
Zapraszam: https://www.facebook.com/groups/527568531500018/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości