Projekt domu - Sroka 2

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Projekt domu - Sroka 2

Post autor: jakubc »

madzialenka
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2019, 19:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Sroka 2

Post autor: madzialenka »

Witam! Czy ktokolwiek budował/buduje Srokę 2? Jestem zainteresowana Waszymi doświadczeniami, zmianami w projekcie, materiałami, których użyliście, kosztorysem vs. kosztem realnym budowy na poszczególnych etapach.
anulka83
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2019, 14:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Sroka 2

Post autor: anulka83 »

Witam. My właśnie budujemy Sroczkę 2. Mamy wymurowane fundamenty , a za moment ruszamy dalej. Póki co, zmian żadnych nie mieliśmy potrzeby nanieść.
madzialenka
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2019, 19:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Sroka 2

Post autor: madzialenka »

Hej, w której części Polski się budujecie? Chętnie obejrzałabym dom na żywo. Powiedz mi co jest zawarte w projekcie? Czy dostaliście dokładny kosztorys (i aktualny), spis materiałów budowlanych. Jaką technologią się budujecie? I jeśli możesz zdradzić rzeczywiste koszty, które do tej pory ponieśliście? Czy ten projekt jest zgodny z wytycznymi na 2021, czy to może już zależy od inwestora/architekta adaptującego projekt i użytych materiałów. Pytam, bo projekt jest z 2015 roku. Czy dostaliście jakieś informacje o energooszczędności i termoizolacyjności, zapotrzebowaniu na energię Sroki? Szczerze obawiam się wykusza i balkonu nad nim, bo to potencjalnie punkt, w którym może być coś źle zrobione/wykonane. Jak to jest rozwiązane na planach? Jeśli mogłabyś wysłać skan tego odcinka, byłabym bardzo wdzięczna. I zdjęcia z budowy. Wiem, że wypytuję o maaasę szczegółów, więc jeśli nie chcesz pisać na forum, proszę o kontakt na magda.ciaston@op.pl
Jomek
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2019, 20:37
Kontakt:

Re: Projekt domu - Sroka 2

Post autor: Jomek »

Witam, jakich materiałów użyliście do wymurowania Sroki ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości