Projekt domu - As V NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
ManiekRSL
Domator
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2017, 15:32
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: ManiekRSL »

My wrzucimy zdjecia salonu, kuchni oraz łazienki jak lekko posprzątamy. Bo puki co wszędzie bałagan w przyszłym tygodniu może uda się już zrobic jakies normalne zdjecia:)
Ewa i Marcin
Domator
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2017, 18:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: Ewa i Marcin »

Witam. Też myśleliśmy o tym żeby powiększyć salon. Ostatecznie nie umiałam sobie jednak wyobrazić czy to będzie dobrze wyglądało, poza tym zostanie mały pokój .

Obecnie mogę wrzucić zdjęcie dla kogoś kto się zastanawia .

Widok z końca małego pokoju, przy czym ścianka działowa boczna jest, nie ma jescze ściany działowej pomiędzy pokojem a salonem .

Jakby ktoś chciał obejrzeć to zapraszamy , ale jak na razie jesteśmy na etapie domykania stanu surowego ;) - okolice Gliwic
Pozdrawiamy
Załączniki
5FDAFDAC-B0A2-426B-916B-9E4D5C6E7436.jpeg
elinakk12
Domator
Posty: 3
Rejestracja: 09 gru 2018, 20:07
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: elinakk12 »

A ja dołączam łazienkę :)
Ewa i Marcin
Domator
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2017, 18:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: Ewa i Marcin »

HEj, u nas w końcu pojawiły się okna i drzwi. W styczniu idzie elektryka, wod - kan i rekuperacja. Jak Wam idzie?
Załączniki
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_1359.jpg
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_1358.jpg
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_1356.jpg
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_135a.jpg
justa712
Żółtodziób
Posty: 10
Rejestracja: 26 sty 2017, 12:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: justa712 »

Dawno mnie tu nie było- u nas idziemy małymi kroczkami do przodu, ale jeszcze troszkę nam brakuje do przeprowadzki. Pomału przewozimy już nasz "dobytek" :D - wstawiam fotki pomieszczeń, które są już prawie gotowe - wymagają jednak "dopieszczenia" ;)
P. S. Na szybko wrzucam. "zrzuty ekranu", bo "normalne" fotki nie chciały mi się załączyć.

Pozdrawiam :)
Załączniki
Screenshot_20190103-233459.jpg
Screenshot_20190103-233447.jpg
Screenshot_20190103-233435.jpg
Screenshot_20190103-233358.jpg
Screenshot_20190103-233349.jpg
Screenshot_20190103-233519.jpg
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: jakubc »

justa712 pisze: 03 sty 2019, 23:40 Dawno mnie tu nie było- u nas idziemy małymi kroczkami do przodu, ale jeszcze troszkę nam brakuje do przeprowadzki. Pomału przewozimy już nasz "dobytek" :D - wstawiam fotki pomieszczeń, które są już prawie gotowe - wymagają jednak "dopieszczenia" ;)
P. S. Na szybko wrzucam. "zrzuty ekranu", bo "normalne" fotki nie chciały mi się załączyć.

Pozdrawiam :)
Bardzo ładnie, niektórzy już by się wprowadzali. Ale podejście, że lepiej wszystko od razu "dopieścić" ma swoje plusy (brak sterczących kabli w ścianach, okazja by zobaczyć wszystko ukończone, ale przed "zagruzowaniem" przeprowadzką ;))

Co do zdjęć - połączyłem w jeden post, żeby nie przeskakiwały na kolejne strony. Na przyszłość - załączników można dodawać dowolną ilość w jednym poście. Co do zdjęć z aparatu - być może są za duże. Można je zmniejszyć np. tutaj: https://www.freeonlinephotoeditor.com/. Daj proszę znać, jaki jest problem :)
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
Ewa i Marcin
Domator
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2017, 18:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: Ewa i Marcin »

Hej,

co tu tak głucho, nic nie działacie? ;)

U nas koniec instalacji - poza podłogówką. Jeszcze tylko ocieplenie na ścianę i sufit między garażem i częścią mieszkalną i tynkujemy.

Mam pytanko, ile Wam tynkarz policzył metrów przy tynkowaniu? Ja mam swoje obliczenia, ale podobno każdy tynkarz inaczej liczy, jestem ciekawy ile wyszło jak ktoś już zrobił.

P.S.: nie mogę załączyć zdjęć, komunikat o błędzie "nie można przenieść zaznaczonych rzeczy" czy jakoś tak.
wioleta
Domator
Posty: 22
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:18
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: wioleta »

Nam wyszło niecałe 400 m przy tynkowaniu.

My właśnie czekamy na posadzki☺
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości