Projekt domu - As V NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
wioleta
Domator
Posty: 22
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:18
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: wioleta »

Mam pytanie odnosnie kosztu okien w domu. Jesteśmy wlasnie na etapie szukania firmy do wstawienia okien. Mogę poznac wasze orientacyjne koszty okien w tym domku?
AndrzejS
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:12
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: AndrzejS »

Witam. U mnie w asie IX (okna w proj takie same jak as v) - ze zmianami, tj. Okna w kuchni zmiana wys. Na 0.6m, maly pokoj na parterze szer. Na 1.5m tatasowe szer na 2.7m. (rozsuwane patio). Na profilu veka 82, kolor 1 strony poza kuchnia jafalnia i salonem - tutaj kolor 2-stronny to koszt ok 16000. 17000 z poszerzeniem pod okna balkonowe i listwa parapetowa. Bez cieplego montazu.
ManiekRSL
Domator
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2017, 15:32
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: ManiekRSL »

Nas wyszły okna 23tys kolor z obu stron plus do każdego okna rolety zewnętrzne elektryczne. Jednak było parę zmian przykładowo zmniejszone okno tarasowe, likwidacja okna rogowego na okno balkonowe, u góry w pokojach oraz w łazience zmiana z okien tarasowych na zwykłe.
Ewa i Marcin
Domator
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2017, 18:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: Ewa i Marcin »

U nas wyceny od 24 ( jeżeli duże okno na dole w salonie nie jest przesuwne) do nawet okolic 40 z oknem przesuwnym. W cenie rolety + elektryka. Ze zmian, jedynie zmniejszaliśmy okna z balkonowych na zwykłe w pokojach dzieci dla lepszej ustawności tych pomieszczeń.
Ewa i Marcin
Domator
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2017, 18:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: Ewa i Marcin »

Hej,

teraz my mamy pytania. Ile Was kosztowało wykończenie schodów, i jak to robiliście? To samo pytanie dotyczy kominka.. to dwa najmniej rozpoznane przez nas tematy przy budowie do tej pory.
wioleta
Domator
Posty: 22
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:18
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: wioleta »

Mogę prosic o zdjęcia wykonczonego salonu?? Zastanawiamy się właśnie czy robic ściankę na dole do małego pokoju.. Czy jak jest ta ściana salon nie jest za mały? A jak jej nie będzie salon wydaje się mało ustawny.. Nie wiem jak to rozwiązać. Proszę o zdjęcia waszych Asow
Ewa i Marcin
Domator
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2017, 18:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: Ewa i Marcin »

Coś tu cicho w tym roku..

wrzucę coś na zachętę, może ktoś coś dorzuci od siebie? :)
Załączniki
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_c29.jpg
wioleta
Domator
Posty: 22
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:18
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: wioleta »

U nas na ten moment tak. Jeszcze dachówka czeka na położenie☺ na zdjęciu tył domu ☺
Załączniki
20181113_154920.jpg
Andrzela
Domator
Posty: 7
Rejestracja: 30 mar 2017, 20:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: Andrzela »

wioleta pisze: 10 paź 2018, 19:10 Mogę prosic o zdjęcia wykonczonego salonu?? Zastanawiamy się właśnie czy robic ściankę na dole do małego pokoju.. Czy jak jest ta ściana salon nie jest za mały? A jak jej nie będzie salon wydaje się mało ustawny.. Nie wiem jak to rozwiązać. Proszę o zdjęcia waszych Asow
Hej Wioleta, my juz mieszkamy i, jak dla mnie mały pokój na dole jest absolutnie konieczny. Nie mamy za to lady z mebli kuchennych, która dzieliłaby kuchnię i jadalnię i bardzo się z tego cieszymy :-)
wioleta
Domator
Posty: 22
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:18
Kontakt:

Re: Projekt domu - As V NF40

Post autor: wioleta »

Andrzela pisze: 16 lis 2018, 09:49
wioleta pisze: 10 paź 2018, 19:10 Mogę prosic o zdjęcia wykonczonego salonu?? Zastanawiamy się właśnie czy robic ściankę na dole do małego pokoju.. Czy jak jest ta ściana salon nie jest za mały? A jak jej nie będzie salon wydaje się mało ustawny.. Nie wiem jak to rozwiązać. Proszę o zdjęcia waszych Asow
Hej Wioleta, my juz mieszkamy i, jak dla mnie mały pokój na dole jest absolutnie konieczny. Nie mamy za to lady z mebli kuchennych, która dzieliłaby kuchnię i jadalnię i bardzo się z tego cieszymy :-)
Mogę prosic jakieś zdjęcia salonu i kuchni? Czy bez lady jest wiecej miejsca? I czy wystarcza miejsca na przybory kuchenne?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości