Projekt domu - Goździk

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
izucha
Kierbud
Posty: 201
Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: izucha »

Witam serdecznie "Goździkową Rodzinkę". Dziś dotarło do mnie, że mieszkam już od pięciu lat w moim kochanym Goździku. Muszę przyznać, że jestem szczęśliwa, że mogę w nim mieszkać. Przeszliśmy wielką szkołę życia w trakcie budowy i wykańczania domu. Czasami poniesione koszta były zbyt wysokie (i nie mam tu na myśli tylko kwestii kasy) - niestety kredyt zmienia życie. Ale mimo wszystko nie żałuję, jestem zakochana w swoim domu i nie zamieniłabym go na żaden inny dom. Goździk ma swoją magię, a jego czar widoczny jest prawdziwie dopiero wtedy, gdy dom okala ogród. Tak więc budujcie dom, twórzcie ogród i cieszcie swe serce i oczy magią domowego ogniska - byle tylko zdrowia i kasy nie zabrakło po drodze, a jak się już uda - to szczęście murowane. ;) :)
Pozdrowionka - Izucha
betizamb
Murarz
Posty: 52
Rejestracja: 28 sie 2011, 15:13
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: betizamb »

troszkę widoku mojego gozdzika ☺
troszkę widoku mojego gozdzika ☺
Załączniki
a to mój taras
a to mój taras
Agnies25
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: Agnies25 »

Witam serdecznie, czy ktoś kto wybudował już Goździka może mi podać mniej więcej koszty wybudowania stanu deweloperskiego?Będę wdzięczna pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości