Projekt domu - Antares N

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Projekt domu - Antares N

Post autor: jakubc »

meganstyle
Żółtodziób
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2017, 20:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares N

Post autor: meganstyle »

Witam, przymierzam sie do zakupu tego projektu i ciekawi mnie czy jest juz ktos , kto buduje ten domek??? Jest śliczny na stronie ale fajnie bylo by zobaczyc go na realnych fotkach ;)
Czekam na informacje ...
meganstyle
Żółtodziób
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2017, 20:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares N

Post autor: meganstyle »

Witam, mam juz mój wymarzony projekt :D Czekam na decyzje z pozwoleniem na budowe i ruszamy :!: W tym roku fundamenty na pewno powstaną ... Nie mogę się jednak doczekać kiedy bedzie juz w całej okazałości...
Piotr-Gosia
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2018, 20:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares N

Post autor: Piotr-Gosia »

Witamy serdecznie szukamy kontaktu z osobami , które zakupiły i zaczęły budowę z góry dziękujemy czekamy na szybką odpowiedz gdyż zastanawiamy nad kupnem projektu Antares N Piotr i Gosia .
meganstyle
Żółtodziób
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2017, 20:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares N

Post autor: meganstyle »

Witam. Poniewaz pozwolenie na budowe sie opoznilo zaczynamy dopiero na wiosne. Pizdrawiam.
Piotr-Gosia
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2018, 20:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares N

Post autor: Piotr-Gosia »

Cześć szkoda że ci nie dali zezwolenia odrazu ....z czego będziesz budować ściany i czemu taka decyzija....wymienilbym nr tel ??
meganstyle
Żółtodziób
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2017, 20:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares N

Post autor: meganstyle »

Witam. Jeszcze niestety nie zaczelismy budowy. Ekipa miala robic fundamenty na wiosne ale robilismy jeszcze zmiany w projekcie (podniesienie fundamentow o 30cm) i tak sie to przeciagnelo. Mam nadzieje ze niebawem ruszymy bo z terminami u budowlancow jest jak jest. Na razie na dzialce jest zrobiona tylko studnia. 😛
meganstyle
Żółtodziób
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2017, 20:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares N

Post autor: meganstyle »

A jak u innych? Ktoś już zaczął budowę wg tego projektu? 🤔
meganstyle
Żółtodziób
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2017, 20:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Antares N

Post autor: meganstyle »

My bedziemy budowac z ceramiki. Po opiniach znajomych ktorzy budowali z ceramiki i betonu komorkowego - ci z ceramiki sa bardziej zadowoleni. Ale to juz indywidualny wybor.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości