Projekt domu - As VI NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - As VI NF40

Post autor: admin »

Kasia07
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2018, 08:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VI NF40

Post autor: Kasia07 »

Czy jest ktoś kto kupił tego ASA i chciałby się podzielić swoimi doświadczeniami w budowie ?
dariaw87
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2018, 13:43
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VI NF40

Post autor: dariaw87 »

Witam , my kupiliśmy ten projekt i jestesmy póki co zadowoleni. Jesteśmy na etapie zalewania stopu na piętrze.
Kasia07
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2018, 08:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VI NF40

Post autor: Kasia07 »

A czy mogę poprosić o jakieś fotki. Czy robili Państwo jakieś zmiany w projekcie? Zaraz zaczynamy naszą zabawę w budowanie i to jest ten moment kiedy mogę coś jeszcze zmienić .
Póki co trochę poprzestawialiśmy okna - w kuchni przesunęliśmy jedno okno na środek, narożnego się pozbyliśmy. Podobnie w jadalni przy stole , zrobimy na środku, a w salonie na środku i duże przeszklenie takie jak w jadalni -na 240 cm. Na górze zostawiamy okno dachowe tylko w pralni.
I pytanie gdzie budujecie swojego Asa ?
dariaw87
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2018, 13:43
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VI NF40

Post autor: dariaw87 »

Witam, budujemy się w okolicach Przemyśla. Jeżeli chodzi o zmiany to zrobiliśmy parę a mianowicie: okna tez zlikwidowaliśmy dachowe, tylko w pralni zostało jedno, w kuchni zrobiliśmy typowe okno narożne a w jadalni tez przesunęliśmy okno na środek. Dodatkowo podnieśliśmy ścianę kolankową o dwa pustaki, z drugiej strony dorobiliśmy balkon i toaletę na dole przerobiliśmy na małą łazienkę powiększając ja minimalnie. I dodaliśmy pustak pomiędzy okno a drzwi w kotłowni ( takie bezpośrednie połączenie okna z drzwiami jest bardzo kosztowne).Jeżeli chodzi o zmiany to chyba tyle:)Jeżeli chodzi o zdjęcia to mogę podesłać na maila albo na messengerze bo tutaj nie za bardzo chcą mi się załadować. Na messengerze proszę mnie szukać jako Daria Wielgosz. Pozdrawiam:)
Milenaa8
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2018, 07:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VI NF40

Post autor: Milenaa8 »

Witam , my zaczęliśmy budowę ASA i jesteśmy na etapie dachu. Również wprowadziliśmy zmiany i poprzesuwaliśmy okna - w kuchni jest narożne bez słupka, w jadalni bez narożnego po środku, drzwi wyjściowe na taras też przesunęliśmy bardziej na środek, żeby nie wychodzić bezpośrednio przy ścianie na taras. W salonie okno będzie od ziemi, a nie jak w projekcie na 180 cm i będzie węższe na 210 cm. wszystkie okna w salonie i jadalni zmieniliśmy na szerokość 210 cm, z czego tylko jedno otwierane. na poddaszu okno dachowe w pralni i nad schodami, bo chyba byłoby ciemno na korytarzu, jeżeli na górze będą wszędzie pełne drzwi bez przeszkleń. dodatkowo zmieniliśmy wejście do spiżarni od szczytu pod schodami, dzięki temu więcej miejsca w kuchni , można całą ścianę w zabudowie zrobić. W spiżarni robimy niżej posadzkę o dwa schodki -będzie więcej miejsca.W wiatrołapie po prawej stronie zaraz przy wejściu zrobiliśmy wnękę na szafki na buty, która będzie się wysuwała i pełniła również funkcję pufy. narazie tyle zmian, zobaczymy co będzie później :) w razie pytań proszę pisać.
magadulka
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2018, 20:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VI NF40

Post autor: magadulka »

Witam, czy ktoś buduje Asa w okolicach Wrocławia? Przymierzamy się do kupna projektu i chcielibyśmy zobaczyć jak domek prezentuje się na żywo ;-)
Milenaa8 zachęcam do podzielenia się zdjęciami z budowy.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości