Projekt domu - Kaprys III

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Gregor4
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2016, 22:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kaprys III

Post autor: Gregor4 »

Witam. Dla zainteresowanych jeśli chodzi o koszt budowy: stan 0 wyniósł 38650zł, konstrukcja przyziemia 70tys., dach 80tys. Polecam projekt, dom ma fajny rozkład pomieszczeń, zrezygnowaliśmy z wc przy wiatrołapie, ze spiżarki, schody z dwoma podestami 90x90 w tym celu trzeba przesunąć ścianę nośną do kotłowni o około 40cm-polecam zmianę, wygodne schody, w dodatku poszerzyłem do 180cm czyli 90cm szerokie, nie polecam zabiegowych. Wentylacja mechaniczna, tylko jeden komin. Tylko i wyłącznie opalanie gazem, zainwestować w ocieplenie, w okna, drzwi i opalanie gazem będzie tańsze niż innym surowcem. Ekogroszek-bałagan, kurz, dach brudny-nie polecam, przerabiałem to. To samo z pelletem. Piec na eko lub pellet zajmuje więcej miejsca plus miejsce na przechowywanie worków. Na gaz jest czysto, bezoobsługowo praktycznie. Jestem w trakcie wykańczania domu do stanu deweloperskiego. W razie pytań proszę pisać.
EwaLos
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2017, 13:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kaprys III

Post autor: EwaLos »

Dzień dobry. Proszę o przesłanie zdjęć z realizacji projektu - Gregor4. Moj e-mail ewelinalos@interia.pl. Dziękuję
ICE36
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2017, 09:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kaprys III

Post autor: ICE36 »

Witam. Ja również proszę o kontakt i fotki z budowy na maila - ICE36@interia.pl
Pozdrawiam
misiek
Majsterkowicz
Posty: 29
Rejestracja: 22 gru 2017, 21:08
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kaprys III

Post autor: misiek »

Witam, czy ktos moze budowal kaprysa IV. Prawie jestesmy zdecydowani na tej projekt, ale wiadomo dobrzeby bylo ,,pogadac,, z kims, kto juz jest w trakcie budowy, badz zamieszkuje:-)
EwaLos
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2017, 13:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kaprys III

Post autor: EwaLos »

Pytasz o wersję Kaprys IV czy III?
misiek
Majsterkowicz
Posty: 29
Rejestracja: 22 gru 2017, 21:08
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kaprys III

Post autor: misiek »

Pytam o kaprysa IV, wiec ze to forum od kaprysa III, ale na forum IV nikt nie jest aktywny, wiec łudzę sie, ze moze ktos tez tu zbładzil ;)
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kaprys III

Post autor: jakubc »

misiek pisze:Pytam o kaprysa IV, wiec ze to forum od kaprysa III, ale na forum IV nikt nie jest aktywny, wiec łudzę sie, ze moze ktos tez tu zbładzil ;)
Projekty są bardzo podobne, problemy budowlane raczej będą mocno zbliżone :) Także myślę, że założenie żeby pisać na tym forum jest trafne.
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
misiek
Majsterkowicz
Posty: 29
Rejestracja: 22 gru 2017, 21:08
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kaprys III

Post autor: misiek »

Szukam ludzi budujacych kaprysa z kuj- pom, albo pomorskiego, ewentualnie wllp. jest ktos?
rossses
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2018, 12:43
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kaprys III

Post autor: rossses »

Hallo ! A moze ktos w łódzkiego Kaprysa III buduje?
Matel1982
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 14:08
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kaprys III

Post autor: Matel1982 »

Dzień dobry,
witam Wszystkich bardzo serdecznie. Właśnie zakupiliśmy z Moja Partnerką projekt Kaprysa III. Planujemy kilka zmian aranżacyjnych - likwidację schodów na górę, przeniesienie "małej" łazienki w miejsce schodów a w jej miejsce wykonanie spiżarki, w miejsce spiżarki chcemy usytuować garderobę. Myślimy jeszcze czy może nie wydłużyć pokoi kosztem garderoby i nowoprojektowanej łazienki.
Jakby ktoś z Państwa miał uwagi lub sugestie to są bardzo mile widziane. Oczywiście jeśli ktoś miałby życzenie podzielić się swoimi zdjęciami lub przerobionymi planami to bardzo chętnie je przejrzymy.
Kaprysa będziemy budować w okolicach Gdańska.
Pozdrowionka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości