Projekt domu - Karmen

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
delfinek12
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2012, 18:22
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: delfinek12 »

Witam,
domek sie juz sporo zmienil. Teraz konczymy ocieplenie budynku. Schody w środku wyszly rewelacyjnie.Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Bob
Majsterkowicz
Posty: 27
Rejestracja: 02 sie 2010, 19:21
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: Bob »

:D Pięknie :D Kawał dobrej roboty widać :shock: SCHODY REWELACJA :roll:
mokry100
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2011, 07:14
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: mokry100 »

Witam
mam pytanie ? czy schody sa zrobione z projektu czy cos zmieniales ? i czym kryty dach ?
delfinek12
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2012, 18:22
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: delfinek12 »

Schody wg projektu, znaczy ksztalt, chyba tylko mamy inna ilosc stopni - jeden albo dwa stopnie wiecej zeby byly bardziej lagodniejsze. Dach pokryty dachowka ceramiczna, karpiowka.
delfinek12
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2012, 18:22
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: delfinek12 »

a to kolejny etap budowy,
zaczelismy wykonczeniowke. ciekawie sie zaczyna :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
mokry100
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2011, 07:14
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: mokry100 »

domek nabiera wygladu. a elewacja domku juz ukonczona ? moze jakas foto relacja ??
zmyslo1
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:14
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: zmyslo1 »

Witam,
Od 7 lat mieszkam w Karmen.
Cudowny dom, jeśli chcielibyście zasięgnąć informacji zachęcam do kontaktu.

Polecam TYLKO I WYŁĄCZNIE dachówkę ceramiczną karpiówkę, jednak dekarz MUSI umieć kłaść ją "na wężach"
Koszt budowy jednak wyższy niż podaje pracownia.
Pozdrawiam
T

delfinek12 pisze:Witam,
domek sie juz sporo zmienil. Teraz konczymy ocieplenie budynku. Schody w środku wyszly rewelacyjnie.Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Majki
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2017, 17:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: Majki »

Ja dodatkowo podpiwniczyłem cały dom , oczywiście wszystko lane z żelbetu , odpowiednia technologia wykonania i materiałowa gdyż mam dom na terenie nie zawsze suchym :D tyle że z budową jestem daleko w polu ...
WiruSSS
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2018, 10:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: WiruSSS »

zmyslo1 pisze:Polecam TYLKO I WYŁĄCZNIE dachówkę ceramiczną karpiówkę,
..a że niby dlaczego? ..ja tam jestem zadowolony z mojego najzwyklejszego Robena :D
Załączniki
IMG_2395.JPG
WiruSSS
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2018, 10:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: WiruSSS »

A jak już się wypowiedziałem to dodam też cos do tematu. Dodaliśmy piwnicę prawie pod całością i garaż powędrował do piwnicy. Jedynie kuchnia i jadalnia jest niepodpiwniczona, czego żałuję, bo komplikacje z fundamentami kosztowały chyba więcej niż jakbyśmy po prostu podpiwniczyli całość.

Wnętrze zostało najwięcej zmodyfikowane na parterze. Ściana z byłym garażem została wyprostowana i dodaliśmy oczywiście przejście do tej części domu. Z tej mniejszej łazienki zrezygnowaliśmy i przesunęliśmy ścianę za okno, także oba okna są w wiatrołapie. Za ścianą od strony kuchni jest ubikacja i mała spiżarnia. W miejscu łazienki jest teraz zejście do piwnicy. zlikwidowaliśmy też te mniejsze drzwi tarasowe od strony salonu. Na górze powiększyliśmy trochę łazienkę (szkoda nam było tej niewykorzystanej przestrzeni :P). Zmodyfikowana została także trochę więźba dachowa w taki sposób że w holu oraz sypialni nie mamy tych uskoków w rogach tylko jest pełny łuk od ściany do ściany.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę w wolnym czasie wrzucić jakieś zdjęcia. Co prawda jeszcze dużo pracy przed nami ale tynki już są :D i większość instalacji. Brak wylewek i sufitów na poddaszu.

pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 59 gości