Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Loczek654
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2016, 18:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: Loczek654 »

Witam Pani Justyno,
na ten moment wydaliśmy dokładnie 133 tys. A dom wybudowaliśmy w Złejwsi Małej, woj. Kujawsko-pomorskie.
Pozdrawiam
Ania :)
justa85
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2017, 12:30
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: justa85 »

Pani Aniu.
Czy może się Pani odezwać na maila justa85@gmail.com
Mam kilka pytań.

Z góry dziękuję
Justyna
justa85
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2017, 12:30
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: justa85 »

justa85 pisze:Pani Aniu.
Czy może się Pani odezwać na maila justa85@gmaol.com
Mam kilka pytań.

Z góry dziękuję
Justyna

Wkradł się błąd
Adres justa85@gmail.com
Malgorzata
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2018, 11:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: Malgorzata »

Witam .czy ktoś już mieszkający w Kasjopea odwiedza jeszcze forum?bardzo fajnie byłoby skorzystać z tę osób które już wybudowały. Ile pochłonęła pieniążków całkowita budowa
mika2812
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: mika2812 »

Witam. Budujemy domek w woj.mazowieckim. Dokonaliśmy dużo zmian np. nachylenie dachu, wysokość fundamentów, roszada pokoi na piętrze itp...obecnie jesteśmy na etapie więźby dachowej. Na daną chwilę wyszło ok 140tys. Myślę że to dość ekonomiczna wersja wydatków, ale to że względu na spory wkład męża w prace budowlane.

Pozdrawiam serdecznie :D
aleksandra84
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2018, 11:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: aleksandra84 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Właśnie zakupiliśmy projekt Kasjopea III G2 NF40 i chcę dokonać zmian. Garaż będzie powiększony praktycznie x2, i chciałabym na górze 3 pokoje a nie 4.
Mamy spotkanie z architektem w przyszłym tygodniu i chciałabym coś więcej się od was dowiedzieć.
Mika2812 Pani buduje domek w województwie mazowieckim, my również tam będziemy budować - Czy ma Pani zdjęcia wykonanych prac, czy można domeczek zobaczyć?
Pozdrawiam,
Ola
justa85
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2017, 12:30
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: justa85 »

Witam.
Czy osoby ktore już wybudowaly dom i dokonały zmian w układzie pomieszczeń na górze mogą wstawić zdjęcie jak te zmiany wyglądają.
mika2812
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: mika2812 »

aleksandra84 pisze:Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Właśnie zakupiliśmy projekt Kasjopea III G2 NF40 i chcę dokonać zmian. Garaż będzie powiększony praktycznie x2, i chciałabym na górze 3 pokoje a nie 4.
Mamy spotkanie z architektem w przyszłym tygodniu i chciałabym coś więcej się od was dowiedzieć.
Mika2812 Pani buduje domek w województwie mazowieckim, my również tam będziemy budować - Czy ma Pani zdjęcia wykonanych prac, czy można domeczek zobaczyć?
Pozdrawiam,
Ola
Witam, mamy zdjęcia z budowy, wprowadziliśmy dużo zmian w projekcie, ale jeśli ma Pani ochotę obejrzeć domek zapraszamy, na daną chwilę jesteśmy na etapie stanu surowego zamkniętego. Budowa jest w okolicach Grodziska mazowieckiego. :)
aleksandra84
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2018, 11:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: aleksandra84 »

mika2812 wysłałam wiadomość prywatną. Budujemy się niedaleko Pani :) proszę o odpowiedź.
MarcinB
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2018, 13:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea III G2 NF40

Post autor: MarcinB »

Witam,

mam do sprzedania kompletny nieużywany projekt domu Kasjopea III G2. Niestety nie dostaliśmy zgody na wybudowanie domu piętrowego ze względu na warunki zabudowy. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości