Projekt domu - Babie Lato III

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Babie Lato III

Post autor: admin »

admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Babie Lato III

Post autor: admin »

Przeniesione z komentarzy forum.

tom 2009-11-03 20:06:52
Witam !!! Ja z małego WC robię pralnie z wejściem od łazienki. Ścianę w przedpokoju przesuwam bliżej i za nią po lewo robię WC. A problemem jest 4 kominy (koszty)

Gawryl 2009-11-03 12:06:01
Witam, niestety jestem tez na razie w trakcie planowania. Zamiast garderoby mam zamiar zrobic wejscie do garazu. Mysle tez o reorganizacji przedsionka. Zastanawiam sie czy w sumie potrzebny jest to WC. Mozna jej kosztem powiekszyc lazienke, albo w jej miejscu zrobic garderobe likwidujac szafe po lewej stronie, tym samym bedzie miejsce na male okienko co da troche naturalnego swiatla w przedsionku.

tom 2009-10-24 15:25:47
Witam ciepło. Będę budował ten dom w lustrzanym odbiciu i małe zmiany w przedsionku. Szukam kontaktu z osobami które też budują BabieLatoIII
necia
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2010, 20:58
Kontakt:

Re: Projekt domu - Babie Lato III

Post autor: necia »

Witam, chyba już wszystko przemyślane więc zamierzam zamówić ten projekt. Mam działkę z wejściem od południa więc lokalizacja salonu najbardziej mi odpowiada.. I oczywiście sporo zmian sobie umyśliłam ... np. likwiduję jeden pokój naprzeciw wejścia, a tym samym powiększyłabym kuchnię (przesunięcie ściany w prawo) i powstała by jeszcze ładna garderoba do sypialni oraz dodatkowe WC. W wiatrołapie WC oczywiście do likwidacji - większa łazienka.... Kominek przesunięty w stronę jadalni, taki wolnostojący, jednocześnie oddzielałby kuchnię od salonu... kuchnia pozostałaby otwarta na jadalnię i w miejscu obecnej spiżarki przejście do kuchni z holu....Oczywiście w holu ażurowe schody widoczne z salonu... A na górce studio i pokój gościnny, mała łazienka i biblioteczka w holu...:roll: A czy to wyjdzie?? Chętnie pokibicowałabym już budującym ten domeczek.. Pozdrawiam
MalinaMaria
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2011, 08:59
Kontakt:

Re: Projekt domu - Babie Lato III

Post autor: MalinaMaria »

Witam serdecznie!
Przyglądam się temu projektowi i zastanawiam się czy można zaadoptować poddasze. Czy ktoś z państwa wie, jaki tu na górze jest metraż? Będę wdzięczna za odpowiedź.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości