Projekt domu - Bagatela IV / IV S

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Damian M
Domator
Posty: 71
Rejestracja: 19 lis 2015, 13:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Damian M »

Witam ,u nas szybko poszedł dach dla tego ze zamiast pełnego deskowania i papy jest folia paroprzepuszczalna .Domek jest podłączony do sieci miejskiej ;) Żadnej przerwy szkoda czasu zima jeszcze nie jest taka zła ,od środy ruszamy z instalacjami elektryczna i reszta bo po nowym roku tynki i wylewki ,niech pani się pochwali jak wasza bagatelka wygląda z dachem .Pozdrawiam :)
Lovesweet991
Majsterkowicz
Posty: 27
Rejestracja: 02 gru 2015, 15:18
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Lovesweet991 »

Witam. Nasza bagatelka wyglada tak :) tylko nie podoba nam sie ten komin mam nadzieje ze mozna bedzie go skrocic, my teraz zamawiamy okna a montaz w marcu i od wiosny dalej dzialamy, a kiedy Pan zamierza sie wprowadzic? my planujemy tak 2018 Swieta Bozegonarodzenia :)
Załączniki
IMG_20161126_115946.jpg
IMG_20161126_115837.jpg
Damian M
Domator
Posty: 71
Rejestracja: 19 lis 2015, 13:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Damian M »

Witam, też już ładnie :) ,a co do komina to na pewno da się go skrócić ,bo na pewno zostawiliscie taki jak w projekcie a tam był bardzo wysoki ,ja kazałem wymordować metr krótszy.A plany z wprowadzką były na sierpień 2017 ale to na pewno się zmieni . Pozdrawiam
Michał Wosztyl
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 10 gru 2016, 19:32
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Michał Wosztyl »

Witam ;)
Planujemy budowę tego domu w 2017r. Jaki jest koszt budowy stanu surowego otwartego ? Czy w 90tys się zmieścimy? Proszę o wasze odpowiedzi sugerując się waszymi kosztami budowy. Pozdrawiam
Damian M
Domator
Posty: 71
Rejestracja: 19 lis 2015, 13:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Damian M »

Witam, to wszystko zależy od firmy za ile wykonają tą pracę i od materiałów z których będzie Pan budować bagatelke ale widząc po moich kosztach to powinien pan się zmieścić w tych 90 tys. Pozdrawiam
Michał Wosztyl
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 10 gru 2016, 19:32
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Michał Wosztyl »

Ile wyniosły Pana okna i przykrycie blachodachówą ? Pana dom jest idealny, bardzo ładne okna.
Damian M
Domator
Posty: 71
Rejestracja: 19 lis 2015, 13:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Damian M »

Okna z veka wyniosły mnie z drzwiami 21 tys, nie były drogie ale za to dach troszkę szepnął za całą więźbe z membraną i blachodachowa z robotą wyszło 46 tys.
RenataK.
Majsterkowicz
Posty: 26
Rejestracja: 15 lut 2015, 19:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: RenataK. »

Damian M pisze:Okna z veka wyniosły mnie z drzwiami 21 tys, nie były drogie ale za to dach troszkę szepnął za całą więźbe z membraną i blachodachowa z robotą wyszło 46 tys.

Witam. Czy w okresie zimowym planuje Pan jakieś roboty wewnątrz budynku? Czy ma Pan może wycenę centralnego ogrzewania?
Damian M
Domator
Posty: 71
Rejestracja: 19 lis 2015, 13:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Damian M »

Witam, Pani Renatko tak planujemy wszystkie instalacje i jak dobrze pójdzie to po nowym roku tynki i wylewki ,właśnie jutro zaczyna elektryk ,i na jutro jestem umówiony z paroma instalatorami co, ale u mnie będą troszkę inne koszta dlatego ze wszędzie będzie ogrzewanie podłogowe dół i góra i ja mam też węzeł sieci miejskiej a on sam juz kosztuje 10 tysięcy ,pozdrawiam
RenataK.
Majsterkowicz
Posty: 26
Rejestracja: 15 lut 2015, 19:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: RenataK. »

Damian M pisze:To teraz nasza Bagatelka :D
WITAM. Jaki kolor podbitki będzie Pan wybierał i z jakiego materiału?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości