Projekt domu - Karmen

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Karmen

Post autor: admin »

admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: admin »

Przeniesione z komentarzy forum.

marcin 2010-01-10 15:41:29
Witam.Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi dot. tego projektu, tj. co wartro w nim zmienić, na co zwrócić uwagę przy budowie i co ewentualnie sprawia problemy. Z góry dziękuję za uwagi i ewentualne zdjęcia z realizacji. Pozdrawiam.

paweł 2010-01-06 21:38:20
Witam,jestem na etapie projektowania domu karmen.Chciałem się dowiedzieć gdzie zrobiliście kotłownię czy w środku coś zmieniacie i czy stawiacie z jednego muru czy dwóch jak z jednego to z jakiej cegły proszę o rady i zdjęcia,więźby dachowej i czym kryjecie oprócz,dachówki karpiówki.Czekam na odpowiedz.

monia 2009-12-07 18:59:40
Witam ponownie. Delfinek jak możesz proszę o kontakt na adres mailowy - cleo28@op.pl Nadal stoimy z pracami. Potrzebuję opinii kogos kto juz budował ten dom.

monia 2009-12-05 15:18:09
Witam,my obecnie jesteśmy również na etapie dachu- w projekcie podnieśliśmy ścianki kolankowe no i ... mamy problem z dachem.Czy masz może zdjęcia dachu-samo drewno i po ukonczeniu?byłabym wdzięczna gdyz wczoraj wstrzymalismy prace i zastanawiamy się co z tym zrobic.Czekam na odpowiedź.

Marcelinka 2009-12-05 14:55:53
Witaj delfinek czy mogłabym prosić o kontakt na e-maila mardrag@poczta.onet.pl, ponieważ planuję budowę tego domu i bardzo jestem ciekawa wszystkich informacji dotyczących jego budowy. Bardzo proszę o kontakt, czy dom jest rzeczywiście ładny i funkcjonalny, ponieważ słyszałam o nim różne opinie

delfinek 2009-09-30 21:10:28
projekt jest swietny. Zlikwidowalismy podciagi w pomieszczeniach wzmacniajac strop. Reszta projektu bez zmian. Jestesmy na etapie dachu
145.jpg
145.jpg (53.28 KiB) Przejrzano 13794 razy
Waldek i Monika
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2010, 21:49
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: Waldek i Monika »

witam, zmieniłem dach z wielospadowego na 2 spadowy. Na początku sie wahałem ale teraz jestem zadowolony. Lepiej wygląda i jest bardziej funkcjonalny. Jestem na etapuie wstawian okien. Pytałes o okrycie dachu. Bede krył wiórem z osika. Natomiast kotłownie zrobiłem w piwnicy tzn dorobiłem piwnice bo pierwotnie nie było. Chętnie później dołącze kilka fotek.
ania i paweł
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2010, 18:43
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: ania i paweł »

Witam, czy możecie mi przesłać na meila ania_66666@onet.eu wasze zdjęcia ze zmienionego dachu na dwuspadowy. Jestem ciekawy jak wygląda. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
delfinek
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2010, 17:21
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: delfinek »

dachu juz troszke wiecej

Obrazek
Obrazek
kos.aga
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2010, 10:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: kos.aga »

Witam!!! Co prawda przymierzamy się z mężem do budowy Karmen II ale w zasadzie to te same projekty, jeżeli chodzi o wnętrze- dlatego zwracam się do wszystkich Miłośników Karmen o zdjęcia z realizacji, szczególnie zdjęcia wnętrz no i oczywiście o wszelkie rady dotyczące projektu. Pozdrawiam Aga!!! :)
xmichal79x
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2011, 11:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: xmichal79x »

Witam wszystkich,

Tez przymierzam sie do budowy tego domu, bo bardzo podoba mi się z zewnątrz, ale wydaje mi się że na górze te dwa pokoje są strasznie małe , po 9m2, zmienialiście jakoś projekt, czy budowaliście tak jak jest? bardzo prosze o jakieś zdjęcia, tkże ze środka z tych pokoji, bo zastanawiam się czy nie są za małe,
no i oczywiście wszelkie uwagi mile widziane, może być na maial , może być tutaj, żeby wszyscy mogli przeczytać
moj adres: xmichalx małpa autograf.pl
kalija
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2011, 10:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: kalija »

witam,

zastanawiam się nad budową domu według projektu KARMEN.
Mam jednak sprzeczne informacje co do kosztów całej inwestycji... Słyszałam ze stan surowy otwarty może kosztować ok 280tys zł - aż nie chce mi się wierzyć.
Czy ktoś kto zbudował taki dom, lub zaczął budowę mógłby mi podpowiedzieć ile może kosztować stan surowy otwarty, ewentualnie stan surowy zamkniety?
byłabym bardzo wdzięczna
aniulka
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:20
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: aniulka »

Witam
Zastanawiamy sie z mezem nad podpiwniczeniem tego domu, tylko pod jego jedna polowa, bardzo jestem ciekawa waszej opini na ten temat .Czy koszty sa duze
aniulka
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:20
Kontakt:

Re: Projekt domu - Karmen

Post autor: aniulka »

Zdjecia jak i wskazowki roznych zmian mile widziane, napewno wielu z nam pomoga rady osob ktore sa juz w trakcie budowy.Przedemna dopiero poczatek i wiele nie wiadomych...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości