Projekt domu - Dwupokoleniowy

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: admin »

Monia
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2009, 21:58
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: Monia »

Witam,
po długich namysłach, zdecydowałam się no raczej zdecydowaliśmy się na ten projekt ;) oczywiście do "lekkiej" adaptacji.

Wszystkich bezpośrednio i pośrednio :) zainteresowanych zachęcam do wymiany poglądów na temat w/wym projektu.

Serdecznie pozdrawiam,

Monia
puenta1
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2010, 23:20
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: puenta1 »

Jaki szacujecie całkowity koszt budowy tego domu? My szukamy domu z osobnym mieszkaniem dla taty.pozdrawiam
Monia
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2009, 21:58
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: Monia »

My dla mamy hehehe

w kosztorysie podali kwotę 650 tyś zakładam że się zmieścimy w tej kwocie. Ale z założeniami jest różnie ....


Pozdrawiamy
Magda
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2010, 09:04
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: Magda »

I my raczej jesteśmy zdecydowani na ten projekt :)
Monia, puenta1 - wy juz go budujecie?
Koszt który podajecie 650tyś - co wg Was opiewa?
Monia
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2009, 21:58
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: Monia »

Halo?

czy ktoś już się zdecydował na domek :)

Pozdrawiam
majk.79
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2010, 13:58
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: majk.79 »

Witam,

My zdecydowaliśmy sie na ten projekt. Planujemy ruszyć z budową w drugiej połowie sierpnia.
Pozdrawiam!
szklanek21
Żółtodziób
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2010, 21:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: szklanek21 »

Witam wszystkich co rozpoczęli budowę lub mają w planach rozpoczęcie budowy domu dwupokoleniowego .Rozpoczęcie mojej budowy jest planowane na początek października, ze względu na to że jest to nowy plan chciałbym się dowiedzieć o ewentualnych wadach projektu . Czy ktoś z Państwa dokonywał jakiś zmian konstrukcyjnych .Dziękuje bardzo za podjęcie tematu :)
living
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2010, 17:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: living »

witam was,słuchajcie my tez wybraliśmy ten projekt domu dwurodzinnego,tylko budowe planujemy na przyszły rok,mam takie pytanie czy cos zmienialiscie w planach? bo ja myśle ze wydłuże garaż po to aby zrobic tam kotłownie bo mam w planach piec na ekogroszek. i czy macie wstępny kosztorys ile to bedzie kosztowało? z jakiego województwa jesteście?Dziękuje za odpowiedz.
szklanek21
Żółtodziób
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2010, 21:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: szklanek21 »

Witam, My zastanawiamy się nad zmianą dotyczącą ogrzewania ( 2 piece gazowe i 2 odrębne instalacje gazowe),zmiana stropu ( ze stropu lanego betonowego na strop teriva ) , zastąpienie konstrukcji metalowej w dachu na mocniejszą więzbę dachową i oczywiście deskujemy i papujemy dach. Są to oczywiście Nasze plany , ale jak wyjdzie w trakcie budowy to zobaczymy. Sam moment budowy nam się przesuwa , ale gdy tylko zaczniemy budowę będziemy się dzielić z Państwem informacjami. Też boimy się czy nie wyjdą jakieś niespodzianki w trakcie realizacji planu , ponieważ jest to nowy plan i nie widać na forum by go Ktoś już realizował. Jak na razie to mam bardzo porządną firmę budowlaną i liczę na to że razem wyjdziemy z każdego problemu. Osobiście polecam , tak jak i mi polecono. Znam pracę którą wykonują i nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń . Jesteśmy z województwa mazowieckiego . Pozdrawiamy Wszystkich .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości