Projekt domu - Kasjopea

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Kasjopea

Post autor: admin »

bilka_14
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2011, 13:29
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea

Post autor: bilka_14 »

strasznie podoba mi się ten projekt. Powiększyła bym jedynie garaż i tą mini kotłownie żeby móc wstawić tam jakieś regały na graty. Czekam na kosztorys.
karlkarlson
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2011, 22:07
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea

Post autor: karlkarlson »

Witam,
czy możliwe byłoby wydłużenie kotłowni oraz ogrzewanie domu paliwem stałym? Kiedy mógłbym spodziewać się rysunków szczegółowych oraz kosztorysu? Z jakich materiałów przewiduje Pan konstrukcję murów? z góry dziękuję za odp.
apusMarz
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2012, 12:18
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea

Post autor: apusMarz »

Jesteśmy bardzo zainteresowani tym projektem. Z tysięcy przeglądanych ten spodobał nam się najbardziej.
Myśleliśmy nad zamianą kuchni i łazienki z salonem, ponieważ ogród planujemy z prawej strony domu plus marzy nam się obok kuchni spiżarnia. U góry może powiększyć pokój na rzecz tarasu...
Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś buduje ten dom? Lub planuje? Zawsze to raźniej jak wiele osób ten sam projekt ma no i wymiana doświadczeń.
furious
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2012, 21:51
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea

Post autor: furious »

Dwa tygodnie temu zakupiłem tenże projekt, także po przejrzeniu ich setek. W chwili obecnej gromadzę dokumenty do pozwolenia na budowę i zastanawiam się nad materiałami budowlanymi. W tym roku planuję wykonać stan surowy.
Co do zmian to chcę powiększyć kotłownię i być może garaż.
leon5
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2014, 08:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea

Post autor: leon5 »

Witam jestem zainteresowany projektem KASJOPEA czy może ktoś z Państwa buduje ten dom i chciałby się pochwalić jak budynek wygląda w realizacji . Ja potrafię wyobrazić sobie z planów lecz ŻONA chciała zobaczyć jakąś realizację .
Zuza85

Re: Projekt domu - Kasjopea

Post autor: Zuza85 »

Projekt wygląda naprawdę dobrze.
Nawet mój mąż chce mu się przyjrzeć bliżej a trudno go czymś zainteresować.
KASJOPEA II
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 31 mar 2015, 09:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea

Post autor: KASJOPEA II »

WITAM

SZUKAM KOGOŚ KTO BUDUJE KAJOPEĘ LUB KASJOPEĘ II
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości