Projekt domu - Kasia

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Kasia

Post autor: admin »

kejt113
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2009, 13:38
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasia

Post autor: kejt113 »

Witam,
zastanawiamy się z mężem nad wyborem projektu Kasia. Spełnia wiele z naszych wymagań. Myślę, że kilka rzeczy byśmy w nim zmienili. Dlatego chciałabym nawiązać kontakt z osobami, które wybrały ten projekt, które wprowadziły w nim jakieś zmiany - jakie? i z osobami, które realizują ten projekt - może podpowiedziałyby kilka rozwiązań. Zamierzamy zacząć budowę w wakacje.
Czekam na wasze odpowiedzi. Pozdrawiam :)
kejt113
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasia

Post autor: admin »

Przeniesione z komentarzy projektu.

arti 2010-01-07 20:11:11
MALENAR,, prosimy o kontakt. zastanawiamy się nad wyborem projektu KASIA. bardzo nam się podoba. chcielibyśmy wymienić się uwagami na temat tego projektu. dziękujemy.

arti 2010-01-07 20:05:41
jesteśmy zainteresowani tym projektem. czy ktoś może nam wysłać zdjęcia z realizacji budowy. z góry dziękujemy.

malenar 2009-12-29 17:59:15
Witamy po długiej przerwie. Chętnie wymienimy się informacjami związanymi z budową "Kasi" i oczywiście można zobaczyć nasz domek (dolnośląskie). Odpowiemy na podany mail.

kejt113 2009-12-10 17:07:07
Witam wszystkich, których też ujął ten dom. My jesteśmy w fazie wyboru projektu i przyznam, że jesteśmy bardzo zainteresowani Kasią. Oczywiście po wprowadzeniu kilku zmian byłby idealnym domem. Chciałabym nawiązać kontakt z osobami, które już go realizują. Byłabym bardzo wdzięczna za kontakt :) kejt113

rhene 2009-12-07 20:28:27
jestesmy w trakcie budowy czy ktoś wybudował ten dom

ANNA I TOMASZ 2009-12-05 11:42:48
MALENAR I SZAKI CZY JEST MOZLIWOSC NAWIĄZANIA Z WAMI KONTAKTU I WYMIANY DOSWIADCZEN Z BUDOWY PIEKNEJ KASI?MY TAKZE BEDZIEMY REALIZOWAC TEN PROJEKT.POZDRAWIAMY!

Szaki 2009-12-03 21:49:42
Malenar, możemy się wymienić fotkami naszych domów? My jesteśmy blisko stanu surowego zamkniętego i bardzo mnie ciekawi jak wygląda wasza Kasia?

mariusz 2009-11-29 20:25:43
Pyt. do Malenar czy istnieje możliwość zobaczenia tego domku u Państwa?

malenar 2009-11-22 21:45:32
My właśnie kończymy stan surowy zamknięty. Domek jest śliczny - taki o jakim marzyliśmy. Nic nie zmienialiśmy w projekcie, gdyż cały rok szukaliśmy takiego, który będzie spełniał wszystkie nasze oczekiwania i właśnie spełnia. Nasza córka ma również na imię Kasia :)

Anna i Tomasz 2009-11-03 21:32:50
Bardzo poważnie myślimy o tym projekcie .Poszukujemy realizacji!
IZUNIA7
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2010, 11:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasia

Post autor: IZUNIA7 »

Witam wszystkich! :)
Ciężko jest znaleźć w internecie jakieś inf o Kasi, a nawet tu na forum są tylko prośby o kontakt itd. Czy ktos z budujacych mógłby zamieścić jakiekolwiek inf lub zdjecia z budowy? Na pewno wszyscy bylibyśmy ogromnie wdzięczni- to taka kolejna prośba ;)
Trzymam kciuki za fanów Kasi
IZUNIA7
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2010, 11:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasia

Post autor: IZUNIA7 »

Malenar lub inne osoby które zbudowały Kasie bardzo proszę o kontakt: rinnel7@o2.pl
zuz@nka
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2010, 22:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasia

Post autor: zuz@nka »

Witam miłośników Kasi, choć przyznam się że ja osobiście mówię Gabryska ( nie lubię imienia Kasia ).
Projekt kupiłam w 2008 i był to "świeży" produkt pracowni, nikt nie pisał że go buduje ani że ma zamiar a teraz proszę jaka pozytywna zmiana :P
Ja zaczynam budowę na wiosnę ( tyle czasu walczyłam o PNB ) i cieszę się że mogę się z Wami podzielić swoimi uwagi oraz z chęcią poczytam o Waszych poczynaniach, zmianach, problemach, ciekawostkach, sugestiach...

( aż się dziwię że coś mnie tchnęło aby zajrzeć na tą stronę - podobno nic nie dzieje się bez przyczyny :) )
Specjalne Pozdrowienia dla IZUNIA7 (znamy się z Muratora ;) )

oraz Gorąca Prośba do MALENAR i SZAKI o mozliwość obejrzenia fotek a jak tylko aura powzoli na bezpieczniejsze i bardziej komfortowe podróżowanie to obejrzenie domów na realu :oops:

Mam pytanko : Jak skontaktować się z Malenere i Szak na Priva bo Admin przekopiował posty z innego watka i nie wyświetla się ikona PW :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:
martyna
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2010, 22:02
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasia

Post autor: martyna »

Cześć wszystkim realizatorom projektu Kasia, razem z mężem planujemy rozpocząć budowę domu Kasia - proszę osoby które już ten etap przeszły o przesłanie fotek na nasz adres: mwmatusz@op.pl Z góry wszyskim dziękujemy :D
zuz@nka
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2010, 22:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasia

Post autor: zuz@nka »

ponawiam wiele próśb:

OGŁOSZENIE i PROŚBA

do osoby/osób które budują/wybudowały Kasię - podzielcie się PROSIMY opinią, relacjami z budowy, zdjęciami, uwagami...

podpisani:
Wdzieczni/Szczęsliwi posiadacze projektu Kasia przymierzający się do realizacji
igorek1
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2010, 17:09
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasia

Post autor: igorek1 »

Witam wszystkich miłośników Kasi. Jestem zainteresowana projektem Kasia i proszę głównie MALENAR o przesłanie fotki lub ogladniecie w realu tego ślicznego domku ( Jestem z okolic Wrocławia).
Pozdrawiam.
martuchna1
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2011, 16:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasia

Post autor: martuchna1 »

Witam
Budujemy Kasię i chętnie podzielimy się naszymi spostrzeżeniami i zdjęciami na ten temat, czekamy też na wasze uwagi i zdjęcia!!!Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości