Fachowcy godni polecenia!

Praktyczne porady i spostrzeżenia z placu budowy. Pytania o izolację, konstrukcję ścian, dachu, stropu.... i o fachowców ;)
izucha
Kierbud
Posty: 201
Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:19
Kontakt:

Fachowcy godni polecenia!

Post autor: izucha »

EDIT - przyklejam jako temat ogólny - tutaj można ogłaszać swoje ekipy budowlane. Jeżeli temat okaże się z czasem popularny, pomyślimy nad podziałem na wątki dedykowane geograficznie różnym stronom Polski :) [jakubc]

Uważam, że brak na naszym forum takiego tematu a jest on bardzo istotny i przydatny. Sama przez to przechodziłam i wiem, jak trudno znaleźć dobrą ekipę do prac związanych z budową wymarzonego domu. Dziś jestem na etapie zakańczania prac wykończeniowych i muszę przyznać, że nie było łatwo. Dziś wiem kogo bym już omijała dużym łukiem odradzając innym wzięcie tej, czy innej ekipy, ale też wiem kto jest godny polecenia.

Dlatego zachęcam do rozkręcenia tego tematu! ;)
Miałam wielkie szczęście trafić na super ekipę do wykończeniówki :D - praktycznie mogę skwitować krótko "ekipa marzeń", uczciwi, dokładni, robota im się w rękach pali a przy tym widać, że lubią to co robią, tworzą niesamowicie zgraną grupę, aż miło wśród nich być i patrzeć jak fantastycznie pracują. A do tego co najważniejsze nie mają cen z kosmosu. Profesjonalizm w każdym calu, więc aż jakoś lżej i milej daje się kasę, za taką jakość pracy. JEST WŚRÓD NICH ISTNY "CZARODZIEJ ŚCIAN" - CZŁOWIEK, KTÓRY ZAJMUJE SIĘ MALARSTWEM ARTYSTYCZNYM NA ŚCIANACH I POTRAFI ZROBIĆ PRAWDZIWE CUDA PĘDZLEM (widziałam jego prace, zrobione w Polsce i za granicą) u nas zajmował się normalnym malowaniem, w prezencie zrobił nam dwie ściany "od siebie" i ... są cudowne!
Jeżeli jest ktoś zainteresowany kontaktem, to służę chętnie namiarem na nich - koniec lipca zakończą już prace u nas.
EKIPA Z WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO - WARTA I GODNA 100 % POLECENIA. :)
Pozdrawiam
Izucha :)
TOMEK57
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2012, 20:03
Kontakt:

Re: FACHOWCY GODNI POLECENIA!!!!

Post autor: TOMEK57 »

Witam.
Pochodzę z zachodniopomorskiego, jestem na początku załatwiania formalności dotyczących budowy domu, dlatego interesuje mnie wszystko dotyczące powyższej kwestii. A już na pewno solidne ekipy budowlane. Dlatego bardzo proszę o namiary na solidnych fachowców. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
izucha
Kierbud
Posty: 201
Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:19
Kontakt:

Re: FACHOWCY GODNI POLECENIA!!!!

Post autor: izucha »

Witam serdecznie! Z przyjemnością podaję namiar na chłopaków - nazwiskami nie będę rzucała podaję imię szefa ekipy od wykończeniówki i namiar na Niego: Sebastian 507 860 426.
Pozdrawiam
Bard
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 13 wrz 2016, 11:09
Kontakt:

Re: Fachowcy godni polecenia!

Post autor: Bard »

Ja chciałem polecić firmę, która dostarczała nam beton w czasie budowy. Naprawdę świetni ludzie, którzy robią więcej niż się nim zapłaciło. Sama mieszanka betonowa bez zarzutu, transport na czas. Ze świecą szukać takich fachowców. Aha, ta firma to Ceramot.
omni
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2016, 18:04
Kontakt:

Re: Fachowcy godni polecenia!

Post autor: omni »

Szukam dobrej firmy, która zamontuje w domu okna.
Andrzejj
Majsterkowicz
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2017, 06:57
Kontakt:

Re: Fachowcy godni polecenia!

Post autor: Andrzejj »

Mogę polecić dobrą firmę jeśli szukalibyście specjalisy od budowy domu.Mianowicie firme D QM, która działa na terenie Białegostoku, ale zrealizowali do tej pory wiele wykonań na terenie całego kraju. Po pierwsze nie jest to świeżo założna firma ale działaja już wiele lat tak wiec mają doświadczenie. po drugie dają długą gwarancję. Po trzecie mogą zrealizować zarówno niewielkie domy jak i budową sporych rezydencji.
Na stronie jest sporo projektów z wyceną budowy tak więc polecam zajrzeć.
kalcytowa
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2018, 20:01
Kontakt:

Re: Fachowcy godni polecenia!

Post autor: kalcytowa »

wujek umie wszstko :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość