Chwasty

Ogród i wszystko z nim związane.
tommi
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2018, 21:00

Chwasty

Post autor: tommi »

Jak sobie radzicie z niepożądaną roślinnością w ogrodzie?? Usuwacie mechanicznie czy jakimiś środkami?
Target_OE
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:10
Kontakt:

Re: Chwasty

Post autor: Target_OE »

Dzień dobry,
Chwasty i mchy rosnące w ogrodzie można skutecznie zlikwidować przy użyciu preparatu Effect 24H, Środek najskuteczniej niszczy chwasty znajdujące się we wczesnych fazach rozwojowych w warunkach sprzyjających intensywnemu wzrostowi roślin. Zabiegi najlepiej wykonywać na chwasty w pełni wigoru, w stadium 4 - 6 liści lub na chwasty w postaci rozety do 4 cm (wysokość nie więcej niż 10 cm). Przy odpowiednim zastosowaniu produktu, działanie środka widać już po upływie jednego dnia od aplikacji.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.
tommi
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2018, 21:00

Re: Chwasty

Post autor: tommi »

a ten preparat Effect 24 jest w jakiej formie?? Trzeba rozrabiać?? Jak się aplikuje??
Target_OE
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:10
Kontakt:

Re: Chwasty

Post autor: Target_OE »

Dzień dobry,
Preparat Effect 24H ma formę do sporządzenia emulsji wodnej. Przed użyciem należy wstrząsnąć zawartość opakowania. Jest przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.
tommi
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2018, 21:00

Re: Chwasty

Post autor: tommi »

Target_OE pisze: 23 cze 2020, 22:11 Dzień dobry,
Preparat Effect 24H ma formę do sporządzenia emulsji wodnej. Przed użyciem należy wstrząsnąć zawartość opakowania. Jest przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.
a jak mamy chwasty w trawie i zrobimy oprysk to trawę mocno uszkodzimy??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości