Budowa domu ALABASTER

Podziel się doświadczeniami z budowy swojego domu. Koszty, niespodzianki, wykonawcy, zmiany w projekcie...
paulaprzygoda
Majsterkowicz
Posty: 40
Rejestracja: 05 wrz 2011, 14:18
Lokalizacja: Nakło nad Notecią
Kontakt:

Re: Budowa domu ALABASTER

Post autor: paulaprzygoda »

Co u was słychać? Jak postępy w alabastrowym domku? Szkoda, że tak ucichło na wątkach o tym projekcie. :D
Paula
ABCDE
Żółtodziób
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2013, 16:19
Kontakt:

Re: Budowa domu ALABASTER

Post autor: ABCDE »

Witam poważnie zastanawiamy się nad kupnem projektu ALABASTRA, czy jest możliwość wrzucenia więcej zdjęć albo przesłania na meil zet21m@wp.pl. Jakie były koszty wybudowania stanu surowego zamkniętego? Pozdrawiam
ABCDE
Żółtodziób
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2013, 16:19
Kontakt:

Re: Budowa domu ALABASTER

Post autor: ABCDE »

Witam niestety nikt nie wysłał zdjęć. Szkoda. Teraz mam inne pytanie do tych co podniesi ścianę kolankową? Czt długość krokwi też zmienialiście? Chodzi mi o wygląd i zachowanie proporcji.
JackDaniels
Żółtodziób
Posty: 22
Rejestracja: 08 lip 2014, 20:08
Kontakt:

Re: Budowa domu ALABASTER

Post autor: JackDaniels »

WItam,
Ja zaczynam budować właśnie takiego Alabastra. Podniosłem ściankę kolankową i okapy zostały wydłużone. W tym wątku wydają się być nie wydłużone. Trochę to przykrótko wygląda. Dobrze jest też dopasować wysokość okien połaciowych. Dodatkowo dodaliśmy rdzenie żelbetowe (tu też widać że zostały dodane). Jak się trochę ogarnę z przygotowaniami do budowy to założę swój dziennik. Pozdrawiam.
ABCDE
Żółtodziób
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2013, 16:19
Kontakt:

Re: Budowa domu ALABASTER

Post autor: ABCDE »

Jak tam zaczęliście już budowę? My własnie na 99% chcemy kupić alabastra II. A budować chcemy zacząć za rok ;)
JackDaniels
Żółtodziób
Posty: 22
Rejestracja: 08 lip 2014, 20:08
Kontakt:

Re: Budowa domu ALABASTER

Post autor: JackDaniels »

Zaczynam w przyszłym tygodniu. Zamieniłem zwykłe ławy na płytę fundamentową. W tym roku tylko płyta będzie a reszta na wiosnę.
paszu

Re: Budowa domu ALABASTER

Post autor: paszu »

bardzo fajne domiszcze ;)
Daga_1
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 24 gru 2014, 07:46
Kontakt:

Re: Budowa domu ALABASTER

Post autor: Daga_1 »

Witam
Mam pytanie do Dav&Hondzia,jakie macie kolory na elewacji, bardzo ładnie komponują się z czarnym dachem. Czy możecie podać konkretne numery tych kolorów oraz oczywiście producenta.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości