Projekt domu - Goździk

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
izucha
Kierbud
Posty: 201
Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: izucha »

Zarypiaście wygląda :) :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
cdbeavis
Majster
Posty: 138
Rejestracja: 04 sie 2011, 14:36
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: cdbeavis »

Cała obróbka odbywa się na miejscu stąd dom nie powstaje jak z klocków lego ale każdy element precyzyjnie jest dorabiany mtak żeby pasował do reszty.

Obrazek
takiego zamka się nie da zrobić na centrum CNC :)
Obrazek
a pogoda jak pogoda.. raz taka raz siaka i trza się chować, tak jak tutaj chwila przed burzą
Obrazek
cdbeavis
Majster
Posty: 138
Rejestracja: 04 sie 2011, 14:36
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: cdbeavis »

http://www.bruk-bet.pl/produkt/Oval/205
a co myślicie o tym kamieniu? Chcemy dać otoczaka zielonego, btw. jest w rewelacyjnej cenie :) Od razu poszedł by też na kominy i może na schody? No i kominek też by nie źle wyglądał.
wanda
Majsterkowicz
Posty: 28
Rejestracja: 13 lip 2011, 12:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: wanda »

Witam

Tak bardzo imponująco to wygląda- pewnie mamy wyjątkową okazję podziwiać, obserwować takie poczynania budowlane,
relacje wszystkie są bardzo ciekawe , ale relacja ,,budowy drewnianej perełki'' to jest TO :D :D :D :D
Gratuluję i czekam na następne zdjęcia i relacje.
Ps. propozycja kamienia jest przednia ,a do Twojej,, drewnianej perełki ''jak najbardziej klimatem dopasowana.
Pozdrawiam
Wanda ;)
izucha
Kierbud
Posty: 201
Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: izucha »

:)
Ostatnio zmieniony 25 sty 2015, 12:37 przez izucha, łącznie zmieniany 1 raz.
cdbeavis
Majster
Posty: 138
Rejestracja: 04 sie 2011, 14:36
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: cdbeavis »

Wanda: dzieki za Twe słowa i uwierz że Taka osoba jak Ty pomaga nam w budowie! Tak na prawdę każdy komentarz jaki się czyta dodaj otuchy i napawa radością. Jest jeszcze jedno - my ludzie lubimy jak ktoś się interesuje tym co nas dotyczy albo poprostu nam kibicuje! Także jeszcze raz dzięki Ci za Twoj wkład w nasze dzieła

Izucha - uwielbiam Twoja (Wasza) mala łazienkę! jest poprostu w moim klimacie. No i sama kolorystya mi już pasuje. A co do reszty to miło popatrzec jak Wam dome sie wypelnia :P jak zernę sobie pare (parenascie) podstron wstecz to az sie wierzyc nie chce ze to ten sam dom! 3mamy za Was kciuki i oczywiscie slijcie zdjecia ile tylko wlezie :)
A poniżej ilka fotek atualniejszych :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
wanda
Majsterkowicz
Posty: 28
Rejestracja: 13 lip 2011, 12:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: wanda »

Witam Goździkową Rodzinkę
A w szczególności Naszych dzielnych budowniczych Izuchę i Cdbeavis :D
Tak powróciłam do Was już dużo lepiej się czuję i tak jak mi doradzaliście za co serdecznie dziękuję postanowiłam walczyć i zwyciężyć ;)
Może to dziwne , ale nie macie pojęcia jak śledzenie Waszych poczynań , pomaga w tej walce , bo jesteście niesamowitym przykładem ,że jak się bardzo pragnie, wierzy to można góry przestawić i ,,Godzika'' wybudować !!!!!!!!
Izucha zdjęcia podwójnie imponujące po pierwsze ukazują jak pięknie suporeks przemienił się w arcydzieło malarskie połączone z połyskująca podłogą z płytek dają cieplutki czyściutki klimat salonu :D , po drugie tak bajecznie uchwyciłaś perspektywę i grę światła -promienie słoneczne ,że spowodowałaś iż czar stylu dworkowego ożył ! dzięki
Cdbeavis - możesz być pewny ,że będę kibicowała ,,Waszej Perełce '' z taką pasją i uznaniem jak podziwiam Izuchę i jej niesamowitą wolę walki - więc proszę o relacje zdjęcia- to prawdziwe światło w tunelu!!!!!!

Miłego dnia
Pozdrawiam ciepło
Wanda
cdbeavis
Majster
Posty: 138
Rejestracja: 04 sie 2011, 14:36
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: cdbeavis »

Witam!!

Jak no na każdej budowie są chwile słabsze i lepsze. Dzięki Bogu coraz częściej mamy do czynienia z tymi lepszymi i tak jak widać na poniższych zdjęciach domek sobie rośnie :)
W międzyczasie ekipa nam się powiększyła o kolejną Osobę i tak już 5 dzielnych górali dom nam wznosi! Ale docelowo ma być ich nawet 8! Kumulacją prac będzie więźba przy której będzie najwięcej zachodu z Ich strony.
W związku z powiększającą się ekipą trzeba było załatwić dodatkowe miejsca noclegowe i tak po dwóch dniach szukania praktycznie pod nosem udało się znaleźć całkiem pokaźną przyczepę kempingową, która może nie jest za piękna i nowa ale pomieści 4-5 osób! No i to wszystko tylko wynająć trzeba było ale za przyzwoite pieniądze bo co sąsiad sąsiada będzie z kasy zdzierał :P W przyszłym tygodniu przyjedzie drugi tir z dalszą częścią materiału. Oczywiście w miarę możliwości opublikuję kolejne zdjęcia dla wytrwałych i jakże ważnych "Kibiców" naszego dzieła!
Tym czasem
Czuwaj! :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
izucha
Kierbud
Posty: 201
Rejestracja: 08 kwie 2010, 22:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: izucha »

Pięknie rośnie ta Wasza "CHATKA" :) . Jednak co Górale, to Górale - robota im się w rękach pali. Fajnie, że trafiliście na taką porządną grupę budowniczych. Do tego super, że jest to dość liczebna grupa, dzięki temu szybko będziecie mieli ten swój wymarzony bajkowy dworeczek :) .
-A dach też Oni będą Wam robili?
georg
Majsterkowicz
Posty: 30
Rejestracja: 03 maja 2012, 15:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Goździk

Post autor: georg »

Witam wszystkich, jakiś czas mnie tu niebyło a tu tyle zmian. Cdbeavis Twój dom, który tworzysz jest fantastyczny, widać, że realizujesz swoje marzenia (tak myślę) drewno jest tak naturalnym materiałem - i może dlatego tak jest fascynujący. Bardzo kibicuję Tobie i „Twoim” góralom. Kamień, który znalazłeś wydaje się idelny do Twojego domu. Mam jednak nadzieję, że nie pogniewasz się jak napiszę, że dom, który realizuje izucha jest mi bliższy bo … będę miał taki sam :) . Mam nawet nadzieję, że dzięki kontaktom z Wami będzie jeszcze bliższy moim i mojej żony wyobrażeniom. Myślałem, że znajdę dobrą ekipę budowlaną na ten rok, a tu posucha. Widzę, że zasadnicze prace muszę przełożyć na następny rok. Widząc jednak tempo (i efekty !) u izuchy jestem dobrej myśli. Wando masz rację można tu naładować akumulatory. Dziękuję Wam.
Pozdrawiam
Wszystkich
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 128 gości