Projekt domu - Neptun IV

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Ivrell
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun IV

Post autor: Ivrell »

Witam,
Czy ktoś z Państwa zaczął realizację tego projektu ?
obloza87
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 01 kwie 2018, 13:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun IV

Post autor: obloza87 »

Witam,
Jesteśmy w trakcie wykańczania wnętrza Neptun IV. W czym możemy pomóc?
Ivrell
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun IV

Post autor: Ivrell »

Dzień dobry.
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Chciałbym zapytać czy wprowadzaliście Państwo jakieś zmiany, oraz czy przytrafiły się jakieś nieprzewidziane trudności na etapie realizacji tego projektu ?
Na chwilę obecną mamy dopiero wylane ławy a w internecie ciężko znaleźć jakiś wątek odnośnie tego projektu, stąd moje pytanie. Byłbym również wdzięczny za jakieś zdjęcia poglądowe jeżeli takimi Państwo dysponujecie. Mój adres pawelpacula@wp.pl
z góry dziękuję
z pozdrowieniami
Paweł Pacuła
obloza87
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 01 kwie 2018, 13:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun IV

Post autor: obloza87 »

Proszę jutro o kontakt tel.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2019, 20:57 przez obloza87, łącznie zmieniany 1 raz.
SławekM
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2018, 11:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun IV

Post autor: SławekM »

Pani Marzeno, proszę o kontakt w sprawie tego projektu. Zaczynam budowę za dwa miesiące w okolicach Krosna i bardzo mi zależy żeby zobaczyć dom na żywo. Podaję tel. do kontaktu. 691722604
mjkom
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2019, 10:30
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun IV

Post autor: mjkom »

Witam,rozważamy z mężem zakupienie projektu Neptun IV czy ktoś z woj.mazowieckiego zdecydował się na ten projekt i budowę? Czy jest możliwość przyjechania i obejrzenia jak wygląda dom?Proszę o kontakt komorowskam655@wp.pl Dziękuję
rico77
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2019, 23:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun IV

Post autor: rico77 »

Witam!
Chcieliśmy zakupić projekt Neptun IV.Czy ktoś już budował lub zakończył już budowę i mógłby się podzielić informacją o realnych kosztach budowy lub mógłby udzielić kilka wskazówek na odnośnie samego projektu jaki jego realizacji. Moj e-mail rico77@op.pl
z góry serdecznie dziękuję
Malami99
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun IV

Post autor: Malami99 »

Witam. Poszukuję kogoś, kto budował lub jest w trakcie budowy domu Neptun 4 w woj. mazowieckim.
Na poczatek
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2020, 14:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun IV

Post autor: Na poczatek »

Witam
Jestesmy zdecydowani na zakup tego projektu, chcielibysmy skorzystac z waszych porad przy budowie domu: zmiany w projekcie , sama budowa, aranzacja wnetrz. Nie ukrywam, ze zdjecia beda mile widziane, jak rowniez rozmowa przez telefon.
Ree
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2020, 12:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Neptun IV

Post autor: Ree »

Witam,

ja również jestem zainteresowana tym projektem.
Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś zechciał napisać parę słów na temat projektu, oraz wrzucił kilka zdjęć.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości