Projekt domu - Kasjopea IV G2

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Projekt domu - Kasjopea IV G2

Post autor: jakubc »

Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
SylwiaL
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2016, 11:21
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea IV G2

Post autor: SylwiaL »

Super projekt. Dokładnie taki,jakiego szukałam. Kiedy będzie dostępny kosztorys? ;)
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea IV G2

Post autor: jakubc »

SylwiaL pisze:Super projekt. Dokładnie taki,jakiego szukałam. Kiedy będzie dostępny kosztorys?
Kosztorys już dostępny!
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
janekkroczet
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2016, 18:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea IV G2

Post autor: janekkroczet »

skusiliśmy się na ten typ domu, jest wspaniały:)
morgun
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 17 wrz 2016, 09:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea IV G2

Post autor: morgun »

Zakupiliśmy ten projekt. Zmianie ulegnie tylko umieszczenie łazienki na górze (pokój przy strychu nad garażem), a także likwidujemy dodatkowy daszek po prawej stronie. Z tyłu robimy duży balkon zamiast daszku nad tarasem.
kakmar
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2016, 13:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea IV G2

Post autor: kakmar »

Witam

Czy ktoś już rozpoczął budowę domu wg tego projektu? I czy jest możliwość zobaczenia.

Pochwalcie się zdjęciami.

Pozdrawiam
mazi
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2016, 10:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea IV G2

Post autor: mazi »

Witam

Mam zapytanie czy Państwa pracownia posiada dostęp do zdjęć z budowy Kasjopei IV G2 ewentualnie czy moglibyśmy obejrzeć taki dom.

Pozdrawiam Marcin

prosze o kontakt na maila : m.mazurek0@onet.eu
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea IV G2

Post autor: jakubc »

mazi pisze:Witam

Mam zapytanie czy Państwa pracownia posiada dostęp do zdjęć z budowy Kasjopei IV G2 ewentualnie czy moglibyśmy obejrzeć taki dom.

Pozdrawiam Marcin

prosze o kontakt na maila : m.mazurek0(at)onet.eu
Te materiały, które możemy pokazać, są udostępnione na stronie danego projektu. Jeśli ich tam nie ma - nie możemy ich też upubliczniać innymi kanałami. Alternatywnym źródłem informacji jest właśnie to forum i inni inwestorzy, którzy mogą (jeśli zechcą) podzielić się doświadczeniami/zdjęciami z budowy :)
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
magda.lena
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2017, 20:21
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea IV G2

Post autor: magda.lena »

Bardzo podoba mi się ten projekt. Zastanawiam się tylko czy byłaby możliwa zamiana miejscami kuchni i gabinetu, miejsce na spiżarnie jest pod schodami. Kosztowne są takie manewry przy zmianach w projekcie?
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kasjopea IV G2

Post autor: jakubc »

magda.lena pisze:Bardzo podoba mi się ten projekt. Zastanawiam się tylko czy byłaby możliwa zamiana miejscami kuchni i gabinetu, miejsce na spiżarnie jest pod schodami. Kosztowne są takie manewry przy zmianach w projekcie?
Nie powinno to stanowić problemu. Dopóki nie przesuwamy ściany konstrukcyjnej (tej przy gabinecie), nie są to zmiany problematyczne dla architekta adaptującego projekt.
Warto zwrócić uwagę na to, że wentylacja po takiej zmianie w kuchni i w pokoju powinna biec w "przeciwnym kierunku" (w pokoju, po zamianie na kuchnię, zamiast nawiewu będzie wywiew i analogiczna zmiana w kuchni).
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości