Projekt domu - Verona IV

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
MarysiaArtur
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2017, 09:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: MarysiaArtur »

Zdjecie z dzisiaj :)
Załączniki
Screenshot_2017-05-17-14-23-44.jpeg
DianaTomek
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 04 kwie 2017, 10:07
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: DianaTomek »

MarysiaArtur- Domek zdecydowanie nabrał kształtów, wygląda super. Czy mogłabyś pokazać rzuty Waszego domu po przeróbce na 164m? Też właśnie chciałabym go odrobinę zmniejszyć ale kompletnie nie wiedziałam jak to rozwiązać. Czytałam też twojego bloga i przeraziła mnie ilość drutu, która idzie na strop. Koszty były bardzo ogromne? Jeśli nie jest to dla Ciebie problemem czy krępującym pytaniem to jakie są koszty doprowadzenia domu do etapu na jakim jesteście? Rozumiem, że idziecie systemem zleconym.

Pozdrawiam
Diana
DianaTomek
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 04 kwie 2017, 10:07
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: DianaTomek »

Przepraszam bardzo, pomyliłam Was a niestety nie widzę opcji edytowania komentarza. Czytałam bloga Madalenas :)
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: jakubc »

DianaTomek pisze:Przepraszam bardzo, pomyliłam Was a niestety nie widzę opcji edytowania komentarza. Czytałam bloga Madalenas :)
Po zalogowaniu widać taką opcję na prawo od nazwy posta - pierwsza ikona ;)
forum_edycja_komentarza.JPG
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
DianaTomek
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 04 kwie 2017, 10:07
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: DianaTomek »

Myślę, że ta opcja może być dostępna jedynie dla administratorów. Ja po zalogowaniu mam tylko tak jak poniżej.


Pozdrawiam serdecznie
Załączniki
logowanie.PNG
madalenas
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 12 mar 2017, 11:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: madalenas »

MarysiaArtur, widzę że pracownicy szybko naprawili swój błąd ;)
DianaTomek, już wiem, że część pytań z Waszego posta jest do mnie ;) Wykonanie SSO zleciliśmy firmie. Doprowadzenie domu do etapu stropu nad parterem (materiały + robocizna) kosztowały nas trochę ponad 100 tys zł (dokładnych wyliczeń nie posiadam). Ta kwota zawiera w sobie cenę zbrojenia stropu nad piętrem, ale nie zawiera wykonania stanu zero budynku - tutaj koszty mogą diametralnie się różnić (w związku z warunkami gruntowymi, z wybranymi materiałami, izolacjami itp.), więc podawanie kwoty za ten pierwszy etap robót jest zupełnie bez sensu.
Pozdrawiam Was :)
DianaTomek
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 04 kwie 2017, 10:07
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: DianaTomek »

MarysiaArtur czy moglibyście pokazać rzuty domku zmniejszonego do 164m? Taki metraż byłby dla mnie rozwiązaniem idealnym ale nie mam pomysłu jak do tego podejść.
Adres mailowy- dianakosterna@interia.pl

Będę wdzięczna :)
Niko
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2016, 20:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: Niko »

Witam

My też zaczelismy budowę Verona IV z powiększonym salonem oraz pomieszczeniem gospodarczym. W tym roku niestety tylko stan zero z powodu biurokracji .
Działka niestandardowa bo pochyła w każdą stronę . Ale widok z niej przepiękny na całe miasteczko z góry.
Załączniki
185.jpg
Ostatnio zmieniony 05 paź 2017, 03:23 przez Niko, łącznie zmieniany 2 razy.
karel212
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2017, 08:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: karel212 »

No jeszcze troche pracy macie, ale wygląda naprawde super.
madalenas
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 12 mar 2017, 11:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: madalenas »

Pierwsze koty za płoty Niko! :) w tym roku i tak pogoda przeszkadzałaby Wam w budowie, może w przyszłym roku będzie lepiej, oby! .. ;) Fundamenty wyszły Wam ładnie, teraz zbierajcie siły I FUNDUSZE na dalsze prace. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości