Projekt domu - Verona IV

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Projekt domu - Verona IV

Post autor: jakubc »

Niko
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2016, 20:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: Niko »

Witam

Czy ktoś buduje ten dom? I podzieli się opinią oraz zdjęciami
madalenas
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 12 mar 2017, 11:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: madalenas »

Witam,
my będziemy niedługo (wiosennie) ruszać z budową. Z zeszłego roku mamy "stan zero", więc na ten moment za wiele nie pomożemy.
Pozdrawiam.
Magda
Niko
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2016, 20:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: Niko »

Cześć Madga (madalenas)

O to super że już ktoś zaczął budowę tego domku. Stan zero zrobiony to rozumiem że w tym roku zaczynacie od murowania ścian. Masz jakieś uwagi co do tego projektu? Jakie porady, co zmieniliscie w swoim projekcie itd. Jaki koszt zrobienia stanu ZERO? Sami rwykonaliście ten etap pracy czy też zlecony został ekipie. Może jakieś fotki z tego etapu. Jeżeli nie chcesz wystawiać zdjęć publicznie to podam adres e/mail do mnie . Ja z żoną zaczynamy w tym roku myślę że w czerwcu nie wcześniej. Projekt zakupiony i jest w trakcie adaptacji.

Pozdrawiamy
Michał i Ania
madalenas
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 12 mar 2017, 11:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: madalenas »

Cześć Niko,

mamy ten projekt w odbiciu lustrzanym. Co do zmian, to trochę zmieniliśmy stolarkę i powiększyliśmy garaż. Postaram się pisać coś o tym projekcie na blogu http://magisz.mojabudowa.pl/ (mam nadzieję, że to nie jest reklama ;) , ale to "za chwilę".
W tym roku planowane minimum to stan surowy zamknięty.
Jeśli chodzi o roboty ziemne i stan zero, to ten koszt jest trudny do porównania (na każdej działce budowlanej panują inne warunki gruntowe, do których trzeba/warto się dostosować).
Całość prac zleciliśmy firmie budowlanej (aczkolwiek materiał zamawiamy sami, ponieważ kompleksówka wychodzi BARDZO nieopłacalnie).

Pozdrawiam.

Magda
MarysiaArtur
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2017, 09:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: MarysiaArtur »

My jestesmy wlasnie w trakcie budowy tego domu dzisiaj zaczynaja strop:)
madalenas
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 12 mar 2017, 11:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: madalenas »

Hej:) dobrze wiedzieć, że nie jest się samemu w zmaganiach z budową naszego projektu. Z chęcią śledziłabym, jak idą Wasze prace. My wczoraj zaczęliśmy murować, w końcu! ;) Pozdrawiam :)
MarysiaArtur
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2017, 09:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: MarysiaArtur »

My rowniez mamy odbicie lustrzane i przerobka garazu poprostu mamy na jedno auto :) macie juz jakies fotki?:) chetnie zobacze bo u as dopiero wczoraj strop robili.jak mozesz podziel se zdjeciami :) maria.walczak22@gmail.com
Niko
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2016, 20:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: Niko »

Witam

Widzę że jest coraz więcej osób budujących ten dom :) Mile widziane spostrzeżenia, porady no i oczywiście zdjęcią z budowy.
Jeżeli nie publicznie to podam adres e-mail wojtek_pazur@o2.pl za wszelkie porady fotki dziękuję.
Niko
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2016, 20:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona IV

Post autor: Niko »

Witam

A czy obliczalicie w jakiej kwocie się zamkniecie? Chodzi mi o stan deweloperski.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości