Projekt domu - Filemon

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Filemon

Post autor: admin »

marbed
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2010, 12:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Filemon

Post autor: marbed »

Witam! Zainteresował mnie ten projekt, a najbardziej układ pomieszczeń. Zastanawiam się jednak czy jest możliwość wprowadzenia pewnych zmian. Konkretnie chodzi mi o wstawienie jednego większego okna zamiast dwóch mniejszych w pokojach, salonie i kuchni. Chciałbym też zrezygnować z zadaszenia nad wyjściem na taras a nawet nad samym wejściem do domu. Wiem, że zmieni się wtedy charakter budynku ale szukałem już trochę i ten układ pomieszczeń bardzo mi odpowiada, natomiast wolałbym inne okna i dach.
Wszelkie porady mile widziane.
krolik_82
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2010, 12:11
Kontakt:

Re: Projekt domu - Filemon

Post autor: krolik_82 »

Dzień dobry!
To mój pierwszy wpis na tym forum, więc witam wszystkich.
Zastanawiamy się z żoną nad Filemonem, ma idealny kształt, a układ pomieszczeń na dole też spełnia nasze oczekiwania. Chcemy jednak zaadaptować poddasze i jedyne co nam przeszkadza to te "kręcone" schody, myślę również że trzeba by było trochę zamienić dach w celu uzyskania przestrzeni na górze.
Czy ktoś już buduje ten domek? Czy są jego zdjęcia w internecie? Wszelkie opinie i porady mile widziane :-)
Pozdrawiam wszystkich.
zdzicho25
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2015, 11:21
Kontakt:

Budowa domu Filemon

Post autor: zdzicho25 »

Czy jest w trakcie budowy domu filemon, interesuje mnie sprawa ada[tacji poddasza i schodów na poddasze
Zdzicho

EDIT: post przeniesiony z forum Wymiana doświadczeń z budowy [jakubc]
Sylwia1
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2016, 19:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Filemon

Post autor: Sylwia1 »

Witam, czy buduje ktoś ten dom na śląsku? Jakie są rzeczywiste koszty budowy. Pozdrawiam.

EDIT: Post przeniesiony z forum Galeria - [jakubc]
aniaas1
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2016, 14:56
Kontakt:

FILEMON

Post autor: aniaas1 »

cZY KTOS WYBUDOWAŁ TEN DOMEK?
waldek
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2016, 17:41
Kontakt:

Re: FILEMON

Post autor: waldek »

Ja się przymierzam, też czekam na galerię... :-)

--
Pozdrawiam Waldek PCZ
adamek30
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2016, 08:42
Kontakt:

Re: Projekt domu - Filemon

Post autor: adamek30 »

Buduję ten domek.
Bardzo fajny rozstaw i po lekkich przeróbkach . Usuniecie małej łazienki na dole mozna powiększyć salon i zagospodarować na górze około 70 m.
luk508_2007
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2018, 13:34
Kontakt:

Re: Projekt domu - Filemon

Post autor: luk508_2007 »

Ile placiliscie firmie za wybudowanie domu bez dachu? Chodzi mi o samą robocizne.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości