Projekt domu - Alfa

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
madlen-29
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2017, 19:41
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: madlen-29 »

Witam.Planujemy zakup tego projektu,czy byłaby możliwość zobaczyć budowę tego domku w realu?Bardzo proszę o jakąś informacje.
msliwa44@wp.pl
Janusz
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2017, 20:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: Janusz »

Witam.Mamy ten projekt.Dokonaliśmy trochę zmian. Jesteśmy w tej chwili na etapie fundamentów.We wrześniu planujemy wyciągnąć ściany i strop.Mogę dosłać zdjęcia z fundamentów a niebawem z dalszej budowy :)
Papa
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2017, 18:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: Papa »

My również zakupiliśmy projekt Alfa. Czekamy na pozwolenie na budowę i pod koniec września rozpoczynamy budowę. Ciekawa jestem zmian, jakie Państwo wprowadzili. Chętnie obejrzelibyśmy też z mężem zdjęcia z budowy. Pozdrawiam.
andzia
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2017, 09:05
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: andzia »

Witam,
czy ktoś buduje ten domek w województwie mazowieckim? ;)
adamiwan
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 29 lis 2017, 09:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: adamiwan »

Witam. My budujemy na wiosnę w lubelskim :)
niutek57
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2017, 01:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: niutek57 »

Witam:tak ten projekt zakupiłem i domek jest w budowie,lecz po dokonaniu kilku zmian,a/m zmiana szerokości fundamentów ze względu na zmianę grubości ścian:t/j u mnie jest ocieplenie zewnętrzne styropian 15 cm pustak szczelinowy 24 cm styropian 5cm i od wewnątrz
beton komórkowy 7,5cm,ocieplenie posadzki 2x15 cm,ogrzewanie elektryczne (bufor ciepła 1000 l)bufor ciepła ma służyć tylko i wyłącznie do ogrzewania podłogówki,żadnej wody użytkowej,cwu to osobny temat ,domek postawiony wraz z elevacją do wykończenia wnętrze,na obecną chwilę to tyle.
Pozdrawiam :D
KasiaK
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2016, 21:42
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: KasiaK »

andzia pisze:Witam,
czy ktoś buduje ten domek w województwie mazowieckim? ;)

Witam, kupiłam ten projekt. Budowę zaczynam w marcu. Jestem z Ciechanowa. Nie robię większych zmian. Zastanawiam się nad postawieniem ścianki w salonie. Chcę wstawić okna dachowe , żeby doświetlić poddasze. Kasia
Bartosz34
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2018, 15:58
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: Bartosz34 »

Kasiu, proszę Cie bardzo jak będziesz już na etapie prac zrób kilka zdjęć, będę bardzo wdzieczny :)
Ostatnio zmieniony 06 cze 2018, 12:12 przez Bartosz34, łącznie zmieniany 2 razy.
magjast
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2016, 09:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: magjast »

Nasz domek
Nasz domek
Andrzejj
Murarz
Posty: 54
Rejestracja: 15 wrz 2017, 06:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: Andrzejj »

No fajnie się to prezentuje. Chciałbym jeszcze zapytać o okna a dokładnie o parapety, jakie będą najlepsze na zewnątrz? No i co lepiej sprawdzi się w oknach? Plisy czy rolety (np rolety dzień noc)??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 55 gości