Projekt domu - Alfa

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Projekt domu - Alfa

Post autor: jakubc »

marekbor3
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2016, 09:49
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: marekbor3 »

Mam pytanie, buduje ktoś dom alfa nf40 i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami??
KasiaK
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2016, 21:42
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: KasiaK »

Jestem również zainteresowana tym projektem i budową domku Alfa. Chcę jednak nanieść pewne zmiany. Chętnie zobaczyłabym ten domek w budowie.
Piotr P
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2016, 13:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: Piotr P »

Witam. Rowniez chce zakupic ten projekt. Bardzo bym chcial zobaczyc ten dom w realu, lub tez jakies zdjecia z budowy. Prosze o pomoc, ewentualnie uwagi dotyczace projektu. Dziekuję
kasiula
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2016, 18:14
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: kasiula »

witam. Projekt wydaje się być trafiony w moje potrzeby. Ma ktoś jakieś zdjęcia z budowy?
tomekpaj
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2016, 19:32
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: tomekpaj »

Witam,
Mam ten projekt, ale na razie dopiero szykuję się aby rozpocząć budowę. Też chętnie zobaczę jakieś zdjęcia z budowy tego domu
magjast
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2016, 09:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: magjast »

Witam.
My już projekt zakupiliśmy i jesteśmy w trakcie realizacji, jesteśmy na etapie fundamentów i mamy nadzieje nakrycia dachu w tym roku.
PAWELBEE
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2017, 07:59
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: PAWELBEE »

Czy ktoś buduje ten dom. Proszę o informację co jak i za ile. :mrgreen:
piotrwilk
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2017, 12:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: piotrwilk »

Dzień dobry,
czy jest możliwość podwyższenia domu aby lepiej wykorzystać przestrzeń na poddaszu?
Jaką wysokość ma poddasze?
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - Alfa

Post autor: jakubc »

piotrwilk pisze:Dzień dobry,
czy jest możliwość podwyższenia domu aby lepiej wykorzystać przestrzeń na poddaszu?
Jaką wysokość ma poddasze?
Takie dane można łatwo wyczytać z rysunków szczegółowych, dostępnych na stronie projektu.
https://www.domoweklimaty.pl/pubonline/ ... _merge.pdf

Co do podwyższania - oczywiście, jest taka możliwość. Ale w małym domu może to być wyraźnie widoczne w elewacji, po prostu naruszy proporcje domu. Polecam obejrzeć pozostałe Alfy, które są nieco większe i mają też więcej przestrzeni na poddaszu :) No i wizualizacje do Alfy, które pokazują ile naprawdę mamy tam przestrzeni.
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości