Projekt domu - Wega

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Projekt domu - Wega

Post autor: jakubc »

Dziedzic Pruski
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2016, 20:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Wega

Post autor: Dziedzic Pruski »

Dzień dobry.

Szukam osób, które budują lub też wybudowały dom wg projektu Wega.
Bardzo chciałbym, jeśli to możliwe zobaczyć dom na żywo lub też zobaczyć zdjęcia już gotowego domu.
Pomogłoby to mnie oraz mojej Żonie w podjęciu decyzji o kupnie projektu.
Chętnie zobaczymy domek na terenie Śląska, ale równie chętnie wybierzemy się na wycieczkę w każde miejsce Polski.
Zgóry dziękuje za każdą pomoc.
Pozdrawiam,
Tomasz Pruski
Tomasz.pruski@gmail.com
Nata
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 16 lut 2018, 19:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Wega

Post autor: Nata »

Witam,
Czy ktoś buduję dom według projektu Wega? Jeśli tak to proszę o jakieś info lub zdjęcia. Z góry dziękuję.
narola
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2018, 14:08
Kontakt:

Re: Projekt domu - Wega

Post autor: narola »

Również dołączam się do pytań. Czy ktoś już postawił ten piękny domek i może pochwalić się jakimiś zdjęciami wnętrza i elewacji? :)
Baronet7
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2019, 17:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Wega

Post autor: Baronet7 »

Witam. Budynek ukończony z kilkoma zmianami. Teraz pierwsza zima i test energooszczędności.
Załączniki
zdj1.jpg
AgataKot
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2019, 15:34
Kontakt:

Re: Projekt domu - Wega

Post autor: AgataKot »

Witam,
Zastanawiam się nad budową tego domu gdzie mogę go zobaczyć najbliżej ŁODZI ?pozdrawiam wszystkich Budujących :D
Kardenio
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2020, 23:30
Kontakt:

Re: Projekt domu - Wega

Post autor: Kardenio »

Witam Baronet 7. Czy można prosić więcej fotek ? jakie zmiany Pan wprowadzał? W tym roku ruszamy także z projektem WEGA:) pozdrawiam :)
Baronet7
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2019, 17:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Wega

Post autor: Baronet7 »

Witam
Zmiany niewielki : w kuchni okno standard 150 a nie narożne, W salonie okno balkonowe zmienione na zwykłe podobnie w gabinecie - widoczne na zdjęciu. Zlikwidowane przejście do kuchni z wiatrołapu - zamiast tego szafa wnękowa przy drzwiach i od kuchni spiżarnia. Powiększona brama garażowa na wysokość.
W całym budynku ogrzewanie podłogowe - jak narazie sprawdza się. No i oczywiście instalacje wg własnego uznania i doświadczeń instalatorów - wg mnie i tak za mało gniazdek mam nadal pomimo większej ilości niż w projekcie :).
Aktualnie zrezygnowałbym z komina od kominka, zamontowałbym klimatyzację - budynek latem ma tendencje do przegrzewania pomimo opuszczonych rolet zewnętrznych.
Cała reszta wykonana wg projektu.
Aha proszę zwrócić uwagę na słupy podpierające dach idące w ściankach działowych- potem jest duży problem z ich zabudową.
Pozdrawiam. I życzę powodzenia w budowie.
Baronet7
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2019, 17:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Wega

Post autor: Baronet7 »

słupy w ścianie i ich zabudowa
Załączniki
zdj2.jpg
zdj1.jpg
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości