Projekt domu - Dwupokoleniowy

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
szklanek21
Żółtodziób
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2010, 21:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: szklanek21 »

Witam wszystkich . Nasza budowa została rozpoczęta 27.10.2010. Co do zmiany stropu zostaliśmy na lanym natomiast został opuszczony strop nad garażem około 20cm z korzyścią pokoju zamiast strychu . Po ukończeni stanu surowego naświetlimy Państwu etapy budowy wraz z kosztorysem . Pozdrawiam ;)
living
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2010, 17:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: living »

witam,fajnie że ruszyliście z budową ,
życze powodzenia
czekamy na dalsze wpisy z budowy domu.
pozdrawiamy.
majk.79
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2010, 13:58
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: majk.79 »

Witam,

Życzę powodzenia w realizacji budowy :-) My ruszamy na wiosnę (czyli za kilka m-cy) -brrr aż się boję kosztów i niespodzianek w trakcie budowy ale cóż - wyzwanie duże ale myślę że warto z uwagi na ciekawy projekt no i efekt w postaci wymarzonego domu :-) Pozdrawiamy wszystkich budowniczych ;-)! Piszcie gdzie budujecie i zamieszczajcie zdjęcia z budowy.
justa
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2011, 17:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: justa »

Witam

My budowę domu według tego projektu rozpoczeliśmy w lipcu 2010. Obecnie jesteśmy na etapie stan surowy otwarty. Bardzo chętnie wymienimy się uwagami a jeszcze chętniej zdjęciami .
Mamy nadzieję, że forum wokół tego projektu nabierze rozpędu

pozdrawiam
living
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2010, 17:19
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: living »

Witam Cię Justa,my zamierzamy ruszyć z budową na wiosnę,czy możesz przesłać mi zdjęcia domu na emaila i ewentualne uwagi, mój email to romk2@o2.pl Dziękuje.
Jakub
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2011, 23:43
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: Jakub »

dołączam się do prośby LIVING, mój adres jlaurans(małpa)o2.pl.
Pozdrawiam i życzę krótkiej zimy :)
Jakub
majk.79
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2010, 13:58
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: majk.79 »

Witajcie,
Ja też dołączam się do prośby forumowiczów - rzuć Justa do mnie parę fotek z budowy na adres cms79@wp.pl. Z góry dziękuję!
szklanek21
Żółtodziób
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2010, 21:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: szklanek21 »

Witam, stan surowy naszego domu został ukończony w połowie grudnia 2010 . A teraz przed nami dylemat ,wybór okien ściennych . Zastanawiamy się między dwoma niemieckimi profilami salamander 3D a schuco . Skłaniamy się do( salamander 3D). W ramach ciekawostki (wyceny okien profili veka , salamander , schuco , okno plus , aluplast , gealan wraz z montażem kształtowały się między 16,000zł a 23,000zł).Jeżeli ktokolwiek z Państwa już ma doświadczenie w temacie okna , to bardzo proszę o cenne uwagi. Pozdrawiam .
szklanek21
Żółtodziób
Posty: 22
Rejestracja: 21 wrz 2010, 21:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: szklanek21 »

O to kilka fotek z naszej budowy ;) Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości