Projekt domu - Dwupokoleniowy

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Figo20
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2018, 22:37
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: Figo20 »

Witam serdecznie mam ogromna prosbe chcialbym zobaczyc zdjecia domu z dachem dwu spadowym prosze o przeslanie na email basiazjawin@op.pl pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: jakubc »

Figo20 pisze:Witam serdecznie mam ogromna prosbe chcialbym zobaczyc zdjecia domu z dachem dwu spadowym prosze o przeslanie na email basiazjawin@op.pl pozdrawiam serdecznie
Mamy taki wariant - Dwupokoleniowy 7 (link)
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
Karola123
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2018, 14:49
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: Karola123 »

Witam, Czy byłby ktoś tak miły i przybliżył koszty budowy domu np. stanu surowego? Czy są podobne do tych podanych przy projekcie? Zastanawiam się też nad dachem dwuspadowym, czy ktoś z doświadczenia wie jak to odbija się na kosztach?
maverick
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2018, 12:08
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: maverick »

Witam, czy jest ktoś na forum z okolic Warszawy. W sierpniu planujemy rozpocząć budowę tego domu i nie ukrywam że fajnie byłoby zobaczyć wybudowany dom "na żywo", o ile to nie problem.
Gosza
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2019, 20:32
Kontakt:

Re: Projekt domu - Dwupokoleniowy

Post autor: Gosza »

Witam.Bardzo podoba nam się ten projekt i planujemy z mężem budowę pod Warszawą ,czy jest na forum ktoś kto wybudował już taki dom albo w opcji z dachem dwuspadowym w woj mazowieckim ?
Przerażają nas koszty budowy domu bo rozrzut cenowy jest ogromny a my musimy wybudować sprawnie dom aby moc przenieść dwie rodziny w niedługim czasie w związku z tym będziemy budować systemem „zleconym „.Nie wiem czy dobrze nazwałam w każdym razie chodzi nam o zlecenie postawienia domu jednej firmie żeby zyskać na czasie .
Będę widzęczna za podesłanie zdjęć gotowych domów/z budowy jeśli ktoś z Was takie posiada na maila m.tryniszewska.mt@gmail.com.
Z góry dzięki .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości