Projekt domu - Smart

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Slawooo
Majsterkowicz
Posty: 39
Rejestracja: 22 paź 2018, 18:37
Kontakt:

Re: Projekt domu - Smart

Post autor: Slawooo »

A co macie zrobione w srodku? Jaksies zabudowy sufity, malowanie czy podlogi zrobione?
Slaw
Lenka
Majsterkowicz
Posty: 29
Rejestracja: 11 kwie 2019, 09:02
Kontakt:

Re: Projekt domu - Smart

Post autor: Lenka »

Wylewki, tynki, gres w garażu i kotłowni już gotowe po weekendzie zabieramy się za kuchnie. A na górę za dwa tyg wejdzie ekipa robić sufity i ocieplenie.
anus007007
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2020, 23:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Smart

Post autor: anus007007 »

Witam;) jestem tu nowa chciałam się przywitać i przy okazji zapytać czy nie macie ochoty na wspólną grupę na Facebooku odnośnie projektu SMART? My co prawda jesteśmy zdecydowani na smart3 jednak wszystkie smarty są dosc podobne wiec moglibyśmy czerpać wzajemną inspirację 😉 i wspierac się w razie trudnych chwil zawsze co parę głów to nie jedna 😉 pozdrawiam😉
Slawooo
Majsterkowicz
Posty: 39
Rejestracja: 22 paź 2018, 18:37
Kontakt:

Re: Projekt domu - Smart

Post autor: Slawooo »

Czesc. Nie mam facebooka 😊 wiec nie dolacze.
Ja polecam wam smarta wlasnie tego. Projekt jest meeeega fajny. Naprawde duzy dom. Optymalne metraze pomieszczen
Smart 3 jest wiekszy. Wyjdzie wam 220m2 domu. Chyba, ze tak ma byc?
Pierwsze co sie rzuca w oczy w 3ce to waskie schody 95cm minus tynk i wyjdzie ok 91cm. Uwierzcie mi, ze to wasko.
W naszym jest 110cm minus tynk =ok 106cm.
Optymalnie. Jak w 3ce chcielibyscie poszerzyc to juz macie duzo zmiane bo sciana konstrukcyjna.
W przypadku pytan piszcie
Slaw
anus007007
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2020, 23:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Smart

Post autor: anus007007 »

Oo super ! Dzieki za wskazówki zawsze na rysunku to nie to samo co w realu😅 myślimy o 3 ze względu na większy salon i troche garaz.. jak sie w ogole zapatrujecie na schody z wiatrolapu? Każdy komu pokazujemy projekt na który prawie sie zdecydowaliśmy, mówi ze położenie schodow go dyskwalifikuje ze jest to rozwiązanie bez sensu 🤔 argumenty: cytuje🙈 " jak Ci się w nocy pic zachce to taka wielka wyprawa do kuchni" "jak będziesz chciala dzieci z góry zawołac to tez wielka wyprawa" "cały syf z wiatrolapu typu piach z butów itd będzie Ci sie niósł na gore" itd itd cala masa madrosci🙈 wcześniej uważałam ze to zaleta teraz juz sama mam wątpliwości. powiedz proszę czy pod te schody naprawde zmieści się toaleta ? Bo mam wątpliwości 😅 i jako ze już jesteś doświadczony, jest cos co warto byloby zmienić w projekcie?😉 pozdrawiam i dziękuję za pomoc
P.S szkoda że nie masz Facebooka 😉 bo mam wrażenie że tu rzadko ktos zaglada a tam przychodzą powiadomienia jak pojawi sie nowy post wiec człowiek z automatu wchodzi i sprawdza😅🙈 no ale rozumiem Cie do niedawna sama go nie miałam🙈
Slawooo
Majsterkowicz
Posty: 39
Rejestracja: 22 paź 2018, 18:37
Kontakt:

Re: Projekt domu - Smart

Post autor: Slawooo »

Wiatrolap planukemy zrobic na zewnatrz w sensie tam gdzie sxhody zewnetrzne sa to zrobimy przeszklony wiatrolap. Pod schodý wchodzi elegancji kibelek i umywalka.
Salon idealny 25m2. Bez szlenstw. Jak wieksza impreza 2x w roku to albo taras ,albo jakos sie pomiescimy a najpewniej knajpa i po bolu. A Twoi krytycy co tak kamentuja to zapewne mieszkaja w blolu na 4 pietrze bez windy i zwyczajnie sa zazdrosni 😅
Slaw
anus007007
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2020, 23:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Smart

Post autor: anus007007 »

Hahahaha to żeś teraz ustrzelil😂😂 tak sie właśnie składa że to ja mieszkam na 4 pietrze w bloku bez windy😂😂😂 ale wlasnie może dlatego w ogóle posiadanie schodów w domu nie jest dla mnie problemem choć wszyscy znajomi twierdzą że schody w domu to nieporozumienie i dziwia sie ze działka pozwala nam na parterowke a ja sie uparlam na poddasze. Wprowadzales jakies zmiany w projekcie? Pokoje są wystarczające? I jak ta prywatna łazienka i garderoba na dole? Na jakim w ogóle etapie jesteście?😉
anus007007
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2020, 23:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Smart

Post autor: anus007007 »

I ile wyszlo metrow z poddaszem ? Próbuje sie przekonać do zwykłego smarta ale ta 3 mnie strasznie kusi🙈 po zrobieniu pokoi na górze zostanie jeszcze cos miejsca na mały strych u Was?
anus007007
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2020, 23:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Smart

Post autor: anus007007 »

Masz jakies zdj jak miałby wygladac ten wiatrołap przeszkolony? Nie potrafię sobie tego wyobrazić 😅🙈
anus007007
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2020, 23:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Smart

Post autor: anus007007 »

I czy mógłbyś wrzucić zdj z kuchni na salon ?;) I tego małego wc?🙏😉
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości