Projekt domu - Igraszka II

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Projekt domu - Igraszka II

Post autor: jakubc »

superGT
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2017, 12:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Igraszka II

Post autor: superGT »

Witam,

czy jest możliwość adaptacji tego projektu aby poddasze było w pełni funkcjonalym piętrem? Chodzi mi o umieszczenie 3 pokoi i łazienki.

pozdrawiam, GT
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - Igraszka II

Post autor: jakubc »

superGT pisze: czy jest możliwość adaptacji tego projektu aby poddasze było w pełni funkcjonalym piętrem? Chodzi mi o umieszczenie 3 pokoi i łazienki.
Dzień dobry!
Oczywiście, jest to możliwe ^^ W procesie adaptacji można rozplanować sobie pomieszczenia na poddaszu, naturalnie mając na uwadze ograniczenia, jakie to poddasze prezentuje.
Warto zapoznać się z rysunkami szczegółowymi, które można znaleźć na stronie projektu lub pod linkiem: https://www.domoweklimaty.pl/pubonline/ ... _merge.pdf
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
Uzek
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2017, 15:48
Kontakt:

Re: Projekt domu - Igraszka II

Post autor: Uzek »

Witam, jestem zainteresowany budowa domu według tego projektu czy ktoś wcześniej budował już ten dom i może podzielić się zdjęciami ?

Pozdrawiam
mlodybyk
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Igraszka II

Post autor: mlodybyk »

My zaczęliśmy budowę tego domku :-) zapraszam na Budujemy Igraszki na fejsie :-) tam postępy z budowy
jackowski94
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 22:12
Kontakt:

Re: Projekt domu - Igraszka II

Post autor: jackowski94 »

mlodybyk czy mozna sie z toba jakos skontaktowac w sprawie tego projektu domu ??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości