Projekt domu - As VIII

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
pati8919
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2021, 18:07
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VIII

Post autor: pati8919 »

ruski pisze: 21 lis 2018, 07:01 mieszkamy w ASieVIII już prawie od roku, więc się wypowiem :)

brak okna w pralni faktycznie jest problemem, trochę żałujemy, że go nie wstawiliśmy. Byłoby małe i tuż przy lukarnie, ale na pewno jest potrzebne, szczególnie jeśli chce się w niej suszyć pranie. Mamy rekuperację, ale pomimo, iż wg pomiarów wydajność w pralni jest odpowiednia to jak dla nas wymiana powietrza nie była na zadowalającym poziomie. Rozwiązaniem był zakup suszarki do prania :)

Jeśli chodzi o zmiany to w salonie zlikwidowaliśmy słupek między oknami, dzięki temu mamy dużego HS-a, zrezygnowaliśmy z okienka w łazience na parterze, po małej przeróbce korytarza na poddaszu łazienkę przy sypialni zamieniliśmy na dodatkowy oddzielny pokój. Łazienkę przy sypialni zrobiliśmy natomiast z garderoby (tej na środku korytarza) wyszła super mieści się wanna, wc, bidet, podwójna umywalka, i prysznic (tu pożyczyliśmy sobie trochę przestrzeni z pokoju córki). Braku garderoby na górze nie odczuwamy zbytnio, być może dzięki temu, że nad częścią domu udało nam się zrobić pojemny strych (jest w części na prawo od włazu).

Mieszka się nam b. przyjemnie a w domu przebywamy w 4-5 osób praktycznie 24h/dobę.

pozdrowienia.
Witam czy jest szansa na jakieś realne zdjęcia? Głównie chodzi mi o zdjęcia parteru w środku
pati8919
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2021, 18:07
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VIII

Post autor: pati8919 »

JanBro pisze: 26 mar 2020, 20:21 Dzień dobry,

Mam zakupiony projekt, aktualnie jestem na etapie więźby dachowej i mam pytanie odnośnie jej wytrzymałości przy pełnym deskowaniu. Konstrukcja jest tylko jetkowa i mam obawy czy całość wytrzyma ciężar deskowania i dachówki betonowej Braas Teviva?
Czy ma Pan jakieś zdjęcia aktualne? Głównie chodzi mi o parter 😊
Angelikaa
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2021, 12:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VIII

Post autor: Angelikaa »

Dzień dobry!
Czy buduje ktoś ten dom w woj. opolskim/śląskim?
Chętnie podjechalibyśmy zobaczyć... ;)

Czy została założona grupa na fb dla budujących ten dom ?
Pozdrawiam !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości