Projekt domu - As VII

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Nachol
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2018, 16:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VII

Post autor: Nachol »

Witam. Czy buduje/wybudował ktoś As VII w pobliżu miejscowości Rybnik, Gliwice? Jestem zainteresowany projektem lecz przed zakupem chciał bym zobaczyć jak się prezentuje w rzeczywistości ... 😁, dziękuję serdecznie i pozdrawiam
Najmad
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2018, 16:53
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VII

Post autor: Najmad »

Również dołączam się do pytania - czy ktoś w/w okolicy buduje?

Zastanawiam się mocno właśnie nad ASem, a Mikim III
magda.baran
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2018, 19:58
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VII

Post autor: magda.baran »

Tomi 75 pisze: 30 lis 2017, 20:53 Dach to dachówka betonowa ,membrana, pianka PUR tylko płyty krecić.
Włąściwie to wszystko robię sam więć koszta znacznie niższe około 20 tyś.
Dom juz ma położony styropian i wtopioną siatkę a dzis zostały zrobione wylewki.
Łazienkę na gorze zrobiłem na srodku nad małym pokojem na dole.
Zrobię zdjecia juz gotowego domu na dzien dzisiejszy
Witam serdecznie,
bardzo proszę o informację jak sprawdza się łazienka na środku nad garażem? Czy jest wystarczająco duża i funkcjonalna? Jak z przyłączami? Będę wdzięczna za odpowiedź
magda.baran
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2018, 19:58
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VII

Post autor: magda.baran »

agnieszka454 pisze: 04 sty 2018, 16:55 Witam,

Czy ktoś buduje ten domek na terenie Krakowa bądź okolic ? Chętnie bym go zobaczyła na żywo. Czy salon jest ustawny i duży, nie mogę sobie tego wyobrazić .... bo 24m2 wydaje się mało ( na stół , wypoczynek i inne ..)
Podbijam pytanie :)
mona
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2018, 09:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VII

Post autor: mona »

Dzień dobry,

Czy buduje może ktoś Asa VII w woj. kujawsko-pomorskim lub w okolicy? Chcielibyśmy zobaczyć na żywo :)

A do osób budujących z forum prośba:

1) czy mógłby ktoś dodać zdjęcia salonu- jest ustawny, ale zastanawia mnie jego wielkość, czy jest dostateczna? :)
2) zdjęcia pomieszczeń na poddaszu- kwestia ścianki kolankowej czy jest dostateczna, czy pokoje są w pełni wykorzystane czy podnosić?
3) spiżarnia - czy ktoś powiększał? Czy zda w ogóle role spiżarni bo widze, że jest dośc mała ;(

inne zdjęcia mile widziane, chętnie pooglądam ;)
sciema25
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2018, 12:45
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VII

Post autor: sciema25 »

Kto zmieniał strop na terive i jaki byl koszt wykonania takiego stropu. Osoby które wykonały monolityczny też prosze o podanie kosztów.
kimel55
Majsterkowicz
Posty: 41
Rejestracja: 11 lut 2017, 21:00
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VII

Post autor: kimel55 »

Witam, do osób na etapie bardziej zaawansowanym. Jakie tynki robiliście? Cementowo-wapienne czy gips? Ekipa przekonuje do gipsu, ja jednak nie jestem przekonany w 100% i jeżeli sie zdecydujemy, to tylko w salonie,kuchni, klatce schodowej. Resztę pomieszczeń cement-wapno. Jak uważacie?
kociolek87
Majsterkowicz
Posty: 33
Rejestracja: 29 wrz 2017, 07:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VII

Post autor: kociolek87 »

Witam.my mamy tynki cementowo-wapienne moim zdaniem trwalsze i mocniejsze.czy jest sen robić połowe gipsowych a połowe cem-wap.???
Załączniki
20180629_182922.jpg
20180629_183145_Richtone(HDR).jpg
20180629_182910.jpg
kimel55
Majsterkowicz
Posty: 41
Rejestracja: 11 lut 2017, 21:00
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VII

Post autor: kimel55 »

To jest dobre pytanie. Chcemy napewno aby salon, kuchnia, przedpokój był gładki. Robiąc gips w tych pomieszczeniach wystarczy pózniej tylko gładzią podrównac i powinno być Ok, tynk cementowy trzeba szpachlować pewnie ze 2 razy co oznacza sporo większe koszty. W pozostałych pokojach struktura ładnie położonego tynku cementowo-wapiennego myśle ze nas w zupełności zadowoli.
miro_506
Majsterkowicz
Posty: 30
Rejestracja: 02 kwie 2017, 17:37
Kontakt:

Re: Projekt domu - As VII

Post autor: miro_506 »

Czy zmiienial ktos wysokosci okien?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości