Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Malgos
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2018, 22:26
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: Malgos »

Dzień dobry, czy mogę prosić o kontakt osoby, ktore budowaly ten dom? Chciałabym zobaczyć więcej zdjęć, będę wdzięczna:) Malgorzata.wojcik(at)gmail.com
Ewentualnie czy ktos budował w mazowieckim lub lubelskim i mozna zobaczyć?
Pozdrawiam:)
Babcia 814
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: Babcia 814 »

Witam serdecznie, mam juz s.s.zamkniety w Redzie Rekowo Dolne woj.pomorskie z rekuperacja.zapraszam
Babcia 814
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: Babcia 814 »

Oczywiscie chodzi o Miki lll NF 40?
AszQ
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2019, 22:21
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: AszQ »

Cześć :) mój pierwszy post, nie mogę się tu odnaleźć póki co. Mam pytanie do budujących dom Miki III . Jakie koszta stanu surowego zamkniętego system gospodarczym? Pozdrawiam
osyd
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2019, 00:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: osyd »

Witam,
Jestem w trakcie budowy Miki III. W trakcie realizowania projektu, zauważyliśmy w nim podciąg pod stropem biegnący mniej więcej od kominka do przeszklonych drzwi bocznych domu (przez środek salonu). W wizualizacji i na rzutach nie ma go, co jest dość mylące.
Czy jest tu może ktoś kto mógłby mi pokazać na zdjęciach jak wygląda ten podciąg w realizacji, lub podpowie jak poradził sobie z wykończeniem sufitu w salonie/kuchni? podciąg ma 20cm wysokości więc podwieszone sufity w wizualizacji są raczej nieporozumieniem konstruktora i projektanta wnętrz.
Z góry dziękuję i pozdrawiam forumowiczów:)

Michał Osyda
osyda.michal@gmail.com
Adolf85
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2019, 21:29
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: Adolf85 »

Witam.Jakie koszty poniósł pan(pani) domu mika 3 do stanu zamkniętego
Babcia 814
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: Babcia 814 »

Dom jest na plycie fundamentowej 48000zl,s.s. otwarty 80000zl robocizna z materialem
Babcia 814
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2018, 09:54
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: Babcia 814 »

Moge dac namiar na ekipe.wszystko rowniutko .kazdy kolejny pod wykonawca chwalil robote.
Miki III
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2019, 21:23
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: Miki III »

Witam, widzę że coraz więcej osób zaczyna budowę tego domku. Ja jestem na etapie instalacji elektrycznej.
Rozumiem że cały stan surowy otwarty kosztował 128 tys z robocizną?
W wizualizacji brak podciągu spowodowany jest stropem lanym, strop teriva już potrzebuje oparcia.
osyd
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2019, 00:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Miki III, Miki III bliźniak

Post autor: osyd »

Miki III pisze: 19 sty 2019, 21:38 W wizualizacji brak podciągu spowodowany jest stropem lanym, strop teriva już potrzebuje oparcia.
Dziękuję za odpowiedź. Ja będę miał stropy lane, jednak w projekcie chyba nie było to uwzględnione i podciąg widnieje. muszę w takim razie porozmawiać z architektem, który adaptował mój projekt. Pozdrawiam serdecznie!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości