Projekt domu- Akord III NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu- Akord III NF40

Post autor: admin »

monia259
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2014, 14:23
Kontakt:

Projekt domu- Akord III NF40

Post autor: monia259 »

Witam, decyzja podjęta:) projekt Akord III NF40 zakupiony. Chętnie podzielę się informacjami i spostrzeżeniami z innymi. Czy ktoś z Was już dokonał adaptacji? bo z tego co wiem raczej jeszcze nikt nie buduje wg tego projektu, pozdrawiam Monika
Sylwia83
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2014, 17:25
Kontakt:

Re: Projekt domu- Akord III NF40

Post autor: Sylwia83 »

Witam, a kiedy rusza budowa i w jakiej okolicy? Ja od dłuższego czasu oglądam ten projekt i jestem do niego przekonana:-) Niestety jesteśmy na etapie "porządkowania" działki (rozbiórka budynków gospodarczych itp.), w zimie planuję załatwianie dokumentacji (a to pewnie potrwa) i ostatecznie kupienie projektu - jestem z okolic Głogowa woj. dolnośląskie. Chętnie zobaczyłabym jak wygląda w rzeczywistości...
Pozdrawiam,
Loja85
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2017, 21:43
Kontakt:

Re: Projekt domu- Akord III NF40

Post autor: Loja85 »

Witam,
czy ktoś podzieli się informacją na temat kosztów i ogólnych spostrzeżeń?
kiler
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2017, 13:22
Kontakt:

Re: Projekt domu- Akord III NF40

Post autor: kiler »

witam. zaczynam budowę akord III 119 m. , czy mogę się coś od kogoś z was dowiedzieć na temat kosztów i zmian jakie wprowadzliście. pzdr
mario_dratewka
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2018, 08:21
Kontakt:

Re: Projekt domu- Akord III NF40

Post autor: mario_dratewka »

znaleźliśmy projekt domu Akord III NF40 i jesteśmy zainteresowani budową takiego domu.

Czy ktoś mógłby przesłać zdjęcia z realizacji tego projektu?

Bylibyśmy bardzo wdzięczni jeśli mogliby Państwo podzielić się kilkoma informacjami:

- jak są realne koszty budowy? czy mają one pokrycie z kosztami według kosztorysu?
- czy budują/budowali Państwo systemem gospodarczym czy zleconym?
- ile zajęło Państwu wybudowanie tego domu?


Pozdrawiamy
kiler
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2017, 13:22
Kontakt:

Re: Projekt domu- Akord III NF40

Post autor: kiler »

System zlecony koszt minimalny to jest odpowiednik. Przynajmniej przy mojej budowie przy zmianach typu okno narożne w kuchni, dodatkowe dachowe itp.
KarolinaAnastazja
Domator
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2018, 08:13
Kontakt:

Re: Projekt domu- Akord III NF40

Post autor: KarolinaAnastazja »

Witaj! Postawiliśmy domek, w grudniu przeprowadzka trgo roku jakbyś cmiał pytania to pisz śmiało! Mam też trochę zdjęć :)
KarolinaAnastazja
Domator
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2018, 08:13
Kontakt:

Re: Projekt domu- Akord III NF40

Post autor: KarolinaAnastazja »

Podaje adres e-mail. Będzie łatwiej się dogadać :) cirele@interia.eu
Jedytka
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2021, 19:52
Kontakt:

Re: Projekt domu- Akord III NF40

Post autor: Jedytka »

Dzień dobry,

Czy ktoś z Państwa obecnie buduje ten dom. Mam kilka pytań i chętnie wysłucham wszelkich podpowiedzi
chciałabym się dowiedzieć kilka szczegółów odnośnie etapów budowy fundamentów przy projekcie Akord III. Czy mogą mi Państwo podpowiedzieć czy chudziak pod płytą betonową jest wymagany? Czy można z niego zrezygnować? Oraz czy wieniec na fundamentach jest niezbędny? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości