Projekt domu - Demeter

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Demeter

Post autor: admin »

admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Demeter

Post autor: admin »

Przeniesione z komentarzy projektu.

Przybylski Zbigniew 2009-05-16 17:23:03

Projekt jest ''the best'' Wyrzucilem tylko samochod z domu,teraz tam bedzie sypialnia rodzicow z mala lazienka, i O.K. Garaz bedzie wolnostojacy z wiata!! Poza tym zadnych poprawek, tylko przesuniecia drzwi wewnetrznych w zwiazku z tym, i okien. Co wazne!! W zadnym pokoju na poddaszu nie ma slupa, dzieki Konstrukcji stalowej- HEB (samo H czy CH ?? nie wiem?? To kosztuje,ale w zadnym pokoju na poddaszu nie mamy slupa. Boisz sie 'Wolego Oka'-zadzwon, poradze jak to zrobic, nie rezygnuj z ;Wolego Oka'- to ozdoba tego domu, ale nie tylko to!! Projekt jest dobry dla mnie i rodziny, a i Ludzie obchodza DOM w kolko i podziwiaja Pozdrawiam Przybylski
sylwiadeg
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2010, 11:13
Kontakt:

Projekt domu - Demeter

Post autor: sylwiadeg »

Zakupiłam projekt DEMETER z pracowni Domowe Klimaty. Firma bardzo solidna i otwarta na klienta. Po krótkich konwersacjach sprzedano mi projekt po cenie z poprzedniego katalogu (czyli niższej). Przysłano mi go po 2 dniach. Nie stanowiło problemu wprowadzenie pewnych zmian w projekcie. Pozdrawiam. Degórska Sylwia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości