Projekt domu - Bratek II G2 NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Magnolia 27
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 06 paź 2014, 19:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bratek II G2 NF40

Post autor: Magnolia 27 »

Ale fajnie :) Prezentuje się całkiem ładnie, mnie osobiście trochę przeraża małe wejście chciałabym mieć tam dużą szafę, ale raczej zrezygnujemy z pomieszczenia pomiędzy garażem, a wejściem, na rzecz powiększenia właśnie owego przedsionka.
Jeśli możesz dodawaj sukcesywnie nowe fotki ja bardzo na nie czekam :) pozdrawiam i powodzenia :)
annwegi
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:51
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bratek II G2 NF40

Post autor: annwegi »

Obrazek obecnie wygladamy tak. Kładziemy juz elekktrykę i tynkujemy garaz..
agnieszkaros
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2015, 10:09
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bratek II G2 NF40

Post autor: agnieszkaros »

Jestem zainteresowana tym projektem. Czy moglibyście Państwo zamieścić kilka fotek ze środka. Czy pomieszczenia są funkcjonalne ? czy raczej małe kliteczki ? Będę wdzięczna za każdą fotkę i opinie odnośnie praktyczności tego projekt.
agnieszkaros
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2015, 10:09
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bratek II G2 NF40

Post autor: agnieszkaros »

Chciałabym zapytać o miejscowość gdzie Państwo budujecie swój domek i czy byłaby możliwość obejrzenia go na żywo ?
Z góry dziękuję za info.
annwegi
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:51
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bratek II G2 NF40

Post autor: annwegi »

Witam. Domek jest pod każdym względem funkcjonalny. Nawet nie spodziewałam się że aż tak bardzo będzie spełniał moje wszelkie oczekiwania. Zdjęcia zrobię i wstawię na dniach... teraz tyle tej bieganiny... wykańczamy wnętrze....
annwegi
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:51
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bratek II G2 NF40

Post autor: annwegi »

Budujemy się w woj. Lubelskim..
mariusz
Żółtodziób
Posty: 10
Rejestracja: 11 paź 2015, 09:26
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bratek II G2 NF40

Post autor: mariusz »

Witam!
czy moglibyście powstawiać jakieś zdjęcia ze środka. Ile was wyniosło postawienie tego domu do obecnego stanu ?
Czy jest ktoś kto buduje ten dom w woj. wielkopolskim a najlepiej blisko Poznania ?
annwegi
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:51
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bratek II G2 NF40

Post autor: annwegi »

Witam. Obecnie bez działki to koszt kolo 295 000 mam położone tynki posadzki jedna łazienkę ta na dole i płytki w kuchni i w wejściu ocieplony oczywiście.
mariusz
Żółtodziób
Posty: 10
Rejestracja: 11 paź 2015, 09:26
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bratek II G2 NF40

Post autor: mariusz »

Witam!
A czy budowaliście systemem gospodarczym czy przez jedną firme i ile was wyniósł stan surowy zamknięty
pozdrawiam
mariusz
Żółtodziób
Posty: 10
Rejestracja: 11 paź 2015, 09:26
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bratek II G2 NF40

Post autor: mariusz »

Witam!
annwegi
czy możecie wstawić jakieś zdjęcia ze środka domu, bardzo mnie to interesuje jak wygląda bo zaczynam budowe na jesień co prawda Bratek G2 NF40 ale środek to to samo, no poza pomieszczeniem nad garażem
pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości