Projekt domu - Bagatela IV / IV S

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Lukasz.N
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2016, 17:42
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Lukasz.N »

Witam my tez jesteśmy na etapie budowy tylko ze DELTY NF40:)
Lovesweet991
Majsterkowicz
Posty: 27
Rejestracja: 02 gru 2015, 15:18
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Lovesweet991 »

My się wprowadzamy do bagateli za 2 tyg ;) jak się wprowadzimy to coś mogę podesłać na maila; )
ADIKOXXX
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2018, 23:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: ADIKOXXX »

Lovesweet991 Super! Bardzo dziękuje :) adik33@op.pl
Joanna
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2018, 21:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Joanna »

Witam, ja również prosiłabym o zdjęcia, zaczynamy budowę w tym roku i jestem ciekawa jak macie rozwiązane schodu na strych. My chcemy jednak w przyszłości zaadaptować poddasz i nie wiem jak zaaranżować przedsionek. Z góry dziękuję. aska-nowicka@wp.pl
Pawel83
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2018, 15:23
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Pawel83 »

Witam, ja również prosiłabym o zdjęcia, również zaczynamy budowę w tym roku, i także chciałbym zobaczyć jak zostały rozwiązane schody na strych, góra będzie zaadoptowana. Pozdrawiam serdercznie zacharxp@gmail.com
Lovesweet991
Majsterkowicz
Posty: 27
Rejestracja: 02 gru 2015, 15:18
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Lovesweet991 »

Oj to chyba nie pomogę, tak jak wcześniej pisałam górę jak na razie mamy jako strych ( może w przyszłości kiedyś coś tam zrobimy, ale nic na razie się nie zapowiada ) mamy wszystko na dole, z najważniejszych zmian w projekcie rozporządzenia kat dachu -27 st i przesuniecie salonu z kuchnią o pół metra aby utworzyć kalenice; ) to zmiany spowodowane warunkami zabudowy. Pozdrawiam
Lovesweet991
Majsterkowicz
Posty: 27
Rejestracja: 02 gru 2015, 15:18
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: Lovesweet991 »

Zmiana kata * tak miało być
MichałMagda
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 07 sty 2017, 13:00
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: MichałMagda »

Witam budujemy dom bagatella od wiosny ale jeszcze nie mamy projektu i dlatego mam pytanie chce zamówić pustaki H+H 833szt. pustaki24sz. dł59 Sciany nośne a działowe 623 szt. sze.12cmna 59 . Czy ktoś moze mi to potwierdzic ze tyle też wam wyszło tel 724901633 michal.ostrzyzek@gmail.com
marta_w`
Murarz
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2016, 10:38
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: marta_w` »

Witam, najlepiej umówić się z hurtownią, żeby zwrócić jak będzie za dużo lub tak jak w moim przypadku zapłaciłam za całość z góry ale w różnych terminach miałam transport- zostały mi 4 palety, które w ogóle do mnie nie dojechały i za co otrzymałam zwrot. Chyba nigdy się nie podliczy co do szt., gdyż zależy ile będzie odpadu- u mnie mąż murował (wiecie filmiki youtube i to jego piersze dzieło ale muszę Wam się pochwalić, gdyż po przeniesieniu poziomów pomiędzy drzwiami frontowymi a tarasowymi mam 4 mm różnicy :D wynik wspaniały- w pracy spotykam się z rozbieżnościa do 5 cm... :| to tak na marginesie)
Proponuję zakupić stal na całą budowę o ile ma gdzie się to przechowywać, gdyż sama widząc po swoich zakupach cena stali lipiec 2016 a lipiec 2017 +0,30 gr na kg / a znów podwyżka idzie (pracuje w branży budowlanej...) A stali jest duuuuużo :)
jarek b
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2017, 21:00
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV NF40

Post autor: jarek b »

witam
czy orientuje siè ktoś jaka jest powierzchnia tynków bez poddasza?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości