Projekt domu - Akord II

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
arek_dan
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2019, 23:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: arek_dan »

Witam Serdecznie. Czy ktoś buduje Akord II lub Akord VI w woj. lubelskim okolice Zamościa. Z chęcią z zoną zobaczylibyśmy dom w Realu. Pozdrawiam ;)
Magda392
Żółtodziób
Posty: 10
Rejestracja: 14 mar 2017, 03:51
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: Magda392 »

Jeśli małopolska to zapraszam do oglądnięcia :)
Paweł, Akord VI
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:49
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: Paweł, Akord VI »

Witam. Jestem nowy na forum i jak narazie chłonę informacje od Was wszystkich. Mam nadzieję, że skoro wiosny zacznę pracę na mojej działce. Jestem na etapie zamówienia projektu AKORD II. Wszystkie wasze opinie będą dla mnie na pewno pomocne. Będę zaczynał w woj. Lubelskim (okolice Świdnika) i tu moje pytanie czy ktoś buduje Akorda w Lubelskim ,albo gdzieś w pobliżu? Z miłą chęcią zobaczył bym ten domek w realu jeżeli ktoś się zgodzi. I czy ktoś usuwał słup ,ten od frontu? Niestety przez niego dom nie mieści się na działce bo wystaje poza obrys budynku
kozak_k
Żółtodziób
Posty: 20
Rejestracja: 30 kwie 2017, 19:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: kozak_k »

Ja ten słup cofnęłam, teraz jest zlicowany ze ścianą. Tylko trzeba pamiętać że wtedy ciut przysłoni widok z okna. Całkiem usunąć się go chyba nie da, gdyż jest tam potężny podciąg - to już kwestia rozmowy z konstruktorem.
Jak ktoś z Lubelszczyzny będzie podróżował do stolicy trasą s17 to mój akord przy niej się buduje, można obejrzeć - obecnie stan surowy wpół otwarty, tzn mam drugi strop i krokwy ale nie mam jeszcze położonej blachodachówki :D
Załączniki
Bez nazwy (2).png
Ostatnio zmieniony 11 sty 2019, 16:50 przez kozak_k, łącznie zmieniany 1 raz.
kozak_k
Żółtodziób
Posty: 20
Rejestracja: 30 kwie 2017, 19:06
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: kozak_k »

I jeszcze elewacje
Załączniki
Bez nazwy2 (2).png
animisiewaz
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2019, 21:49
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: animisiewaz »

Witam wszystkich,
budujemy Akorda II w wersji prawie niezmienionej (z pominięciem kilku ścianek działowych) w Ciechanowie. W tej chwili dom jest w stanie surowym zamkniętym i szukamy inspiracji na dalszy etap prac. Jak dotąd nikt nie chwalił się chyba fotkami z łazienki na piętrze. Jak rozwiązaliście aranżację tego pomieszczenia? Czy mogę liczyć na jakieś zdjęcia? :)

Pozdrawiam,
Adam
aniol120
Domator
Posty: 28
Rejestracja: 20 gru 2017, 12:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: aniol120 »

Witam, my na razie mamy projekt górnej łazienki. Wprowadziliśmy małą zmianę w stosunku do projektu - zrobiliśmy wnękę na saunę (jak w wizualizacji).
Pozdrawiam :)
Załączniki
3.2n.jpg
aniol120
Domator
Posty: 28
Rejestracja: 20 gru 2017, 12:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: aniol120 »

3.5
Załączniki
3.5n.jpg
aniol120
Domator
Posty: 28
Rejestracja: 20 gru 2017, 12:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: aniol120 »

3.4
Załączniki
3.4n.jpg
aniol120
Domator
Posty: 28
Rejestracja: 20 gru 2017, 12:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: aniol120 »

3.3
Załączniki
3.3n.jpg
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości