Projekt domu - Akord II

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
fifibar@wp.pl
Żółtodziób
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:11
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: fifibar@wp.pl »

Sławek1977 no faktycznie absurd :) powiedz mi na jakim etapie jest Wasz domek? I jaki jest dotychczasowy koszt?
Sławek1977
Majsterkowicz
Posty: 32
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:16
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: Sławek1977 »

jesteśmy na etapie załatwiania wszelakich formalności. Kwiecień - maj planowane rozpoczęcie prac.
fifibar@wp.pl
Żółtodziób
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:11
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: fifibar@wp.pl »

To super! My właśnie wybieramy działkę. Mamy upatrzone 3. CHcielibysmy zacząć budowe na jesień.
Paulina123
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2017, 22:51
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: Paulina123 »

Domy wyglądają super :) Czy mogę prosić o informacje w kwestii nanoszenia zmian, kto wam je nanosił? Chodzi mi o przeprojektowanie rozmieszczenie pomieszczeń. Kilka osób wspominało o przeniesieniu spiżarki pod schody i powiększeniu kuchni, tez o tym myślę tylko zastanawiam się jak to będzie prezentować się wizualnie :?
justynakolo
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2017, 14:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: justynakolo »

Witam jestem tu nowa, razem z mężem szukamy projektu na wąską działkę, i bardzo podoba nam się właśnie projekt domu akord nf 40. Planujemy zakup tego projektu jeszcze w tym miesiącu, w związku z tym mam pytanie odnośnie budowy tego domu w okolicach lublina, i ile wynosi stan surowy zamknięty? i cz forum dotyczy domu tego 138 m? bo wiem, że są rożne warianty tego projektu.
Majka26
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2016, 20:18
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: Majka26 »

Zmiany w projekcie nanosi projektant.ja zmieniałam z łazienki na dole ma powstać spiżarka a z kotłowni łazienka.natomiast kotłownia bd na połowie garaży zależało nam na dużej kotłowni.na poddaszu zrezygnowałam z garderoby w pokojach i osobne wejście wygospodarowane do pomieszczenia nad garażem.zaczynamu na wiosnę :-) :D
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: jakubc »

justynakolo pisze:Witam jestem tu nowa, razem z mężem szukamy projektu na wąską działkę, i bardzo podoba nam się właśnie projekt domu akord nf 40. Planujemy zakup tego projektu jeszcze w tym miesiącu, w związku z tym mam pytanie odnośnie budowy tego domu w okolicach lublina, i ile wynosi stan surowy zamknięty? i cz forum dotyczy domu tego 138 m? bo wiem, że są rożne warianty tego projektu.
Akord bez II ma swoje forum: https://forum.domoweklimaty.pl/viewtopic.php?f=2&t=644
Chociaż dylematy są często podobne w projektach z jednej "rodziny", więc ten wątek też może być pomocny :)
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
Paulina123
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2017, 22:51
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: Paulina123 »

Mam straszny dylemat, działka czeka na adaptacje, a my nie mamy projektu:( Dom z zewnątrz jest bardzo ładny, ale projekt wnętrz mnie kompletnie nie przekonuje:( na pierwszych stronach tego forum jest świetnie przeprojektowane poddasze, ale jeśli chodzi o parter to mam trochę wątpliwości, maleńka kuchnia, spiżarka, niezagospodarowane miejsce pod schodami, słup miedzy salonem a kuchnia:((( dodatkowo dziwnie wyglądają te wystające ścianki przy łazience i pomiędzy pokojami, czy tylko mi to przeszkadza?;) może macie jakieś ciekawe rozwiązania? była bym bardzo wdzięczna za podrzucenie projektów ze zmianami:)

pozdrawiam
fifibar@wp.pl
Żółtodziób
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:11
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: fifibar@wp.pl »

Paulina123 pisze:Mam straszny dylemat, działka czeka na adaptacje, a my nie mamy projektu:( Dom z zewnątrz jest bardzo ładny, ale projekt wnętrz mnie kompletnie nie przekonuje:( na pierwszych stronach tego forum jest świetnie przeprojektowane poddasze, ale jeśli chodzi o parter to mam trochę wątpliwości, maleńka kuchnia, spiżarka, niezagospodarowane miejsce pod schodami, słup miedzy salonem a kuchnia:((( dodatkowo dziwnie wyglądają te wystające ścianki przy łazience i pomiędzy pokojami, czy tylko mi to przeszkadza?;) może macie jakieś ciekawe rozwiązania? była bym bardzo wdzięczna za podrzucenie projektów ze zmianami:)

pozdrawiam
Ale przecież wszystko może sobie Pani dostosować :) My na przykład planujemy zrezygnować ze spiżarni i tym sposobem powiekszymy kucnhnię. Słup przesuwamy nieco w stronę holu. Pod schodami robimy spiżarnię. A kuchnia nie jest mała....jest wystarczająca. Są przecież projekty z większą kuchnią. A wystające ścianki.....nawet ich nie zauważyłam hehehe muszę zerknąć ;)
Wioletta chojnicka
Majsterkowicz
Posty: 46
Rejestracja: 02 wrz 2016, 13:25
Kontakt:

Re: Projekt domu - Akord II NF40

Post autor: Wioletta chojnicka »

:D
Załączniki
IMG_4479.JPG
IMG_4478.JPG
IMG_4477.JPG
IMG_4475.JPG
IMG_4474.JPG
IMG_4472.JPG
Viola
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości