Projekt domu - Verona II NF40

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
Magda Kamil
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2018, 20:36
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona II NF40

Post autor: Magda Kamil »

Jesteśmy na etapie elewacji i dachu w domu jak narazie płytki położone. Więcej informacji na priv
jeremi
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwie 2016, 20:09
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona II NF40

Post autor: jeremi »

Zrezygnowaliśmy z toaletki. W przejściu między toaletka i główną częścią łazienki daliśmy drzwi. Tam gdzie w projekcie są drzwi zostawiliśmy otwartą przestrzeń, w głębi damy szafę w zabudowie.
tomek1234
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2019, 15:49
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona II NF40

Post autor: tomek1234 »

Witam. Wybudowal juz ktos z Was ten dom? Mam pare pytan . Jestem na etapie budowy .
jeremi
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwie 2016, 20:09
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona II NF40

Post autor: jeremi »

Jesteśmy na końcówce. Za miesiąc przeprowadzka. W czym mogę pomoc?
paulina_blahxxx
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 15:12
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona II NF40

Post autor: paulina_blahxxx »

Dzień dobry.
Od roku szukam projektu domu, Verona II był pierwszym projektem który szczególnie zwrócił moją uwagę ze względu na idealną i niebanalną bryłę. Jednak wydawał mi się za mały i szukałam czegoś innego... Aktualnie po analizie wielu projektów okazuje się ze pierwsza myśl jest najlepsza i przymierzam się do budowy Verony II :) . Martwi mnie jednak kuchnia bo wydaje się mała i salon.... Kto z Państwa wybudował już ten dom i chciałby podzielić się swoimi odczuciami i może zdjęciami pomieszczeń???
dawid1707
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 06:43
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona II NF40

Post autor: dawid1707 »

Witajcie. W sierpniu planujemy ruszyć z budową domu zgodnie z projektem Verona II. Chętnie zobaczylibyśmy taki dom na żywo i posłuchali porad osób, które etap budowy mają już za sobą. Czy ktoś jest w stanie posłużyć nam radą?
Borixon
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2019, 22:21
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona II NF40

Post autor: Borixon »

Witam. Jestem w czasie budowy domu verona 2 nf 40. Rzeczy które bym zmienił przed budową domu ale jest już za późno to; grubość styropianu pod podłogę ponieważ jest aż 30 cm. Szerokość bramy na standardowa 5m.drzwi wejściowe na 2.10cm standard. Nie zrobiłem totaletki która jest zaprojektowana tylko powiększyłem korytarz. Moje pytanie czy ktoś ma zdjęcia wykonania elewacji ponieważ jestem przed ociepleniem budynku i chciałbym zobaczyć jak wygląda w Realu.
tazzy
Domator
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2019, 09:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona II NF40

Post autor: tazzy »

Z żoną budujemy taki dom.

Co przeoczyliśmy
Myśmy zapomnieli o korekcji szerokości bramy garażowej na 5m.
I coś, o czym nie pomyślałem wcześniej, a bym teraz zmienił, to podbitkę na taką elewacyjną z oświetleniem nie w niej samej, a kinkietowe na elewacji.

Co zmieniliśmy
Okna na dwuskrzydłowe.
W miejscu toaletki będzie podwójny prysznic.
Przesunęliśmy nieco ścianę działową pomiędzy garażem, a kotłownią. Powiększając garaż.
Skorygowane było też wejście do kuchni z korytarza, tak by weszły standardowe szafki kuchenne.

Elewacja jest jeszcze niepełna i zdjęcie z zeszłego roku, ale my się zdecydowaliśmy na zupełnie inną paletę kolorów niż te z projektu.
Obrazek
Milena
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2020, 18:04
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona II NF40

Post autor: Milena »

Witam. Jestem na etapie budowy ale obawiam się że kuchnia jest zbyt mała ,korytarz zbyt wąski a sypialnie zbyt małe. Jak to wygląda u was czy tylko ja mam wrażenie że jakoś tak ciasno ?
mstas
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2020, 10:18
Kontakt:

Re: Projekt domu - Verona II NF40

Post autor: mstas »

Dzień dobry, ja też jestem na etapie budowy domu Verona II ( mój etap to wylane ławy fundamentowe ) i też jestem zszokowany jeżeli chodzi o mały zarys pokoi, ale to może tylko złudzenie. Zobaczymy co będzie dalej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 37 gości